Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Zakład Stolarski Roman PatokaZakład Stolarski Roman Patoka
- meble kuchenne - meble biurowe - szafy wnękowe - garderoby ...
Logo firmy: Sklep Mebli Sosnowych Sosenka Violetta HuryszSklep Mebli Sosnowych Sosenka V...
Materace: - kieszonkowe - sprężynowe - sprężynowe typu multip...
Logo firmy: Lemar Mariusz LewickiLemar Mariusz Lewicki
Oferujemy wszystko do kompleksowego wyposażenia obiektu handloweg...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Arnet Sp. z o.o.

Arnet Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 236  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Biłgoraj

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

530 ... pokaż tel.530 451 985


Opis firmy Arnet Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą produkującą i sprzedającą meble. W 2021 roku założyliśmy sklep internetowy pod nazwą Mebelbos, gdzie kupić można szereg mebli do salonu, pokoju młodzieżowego przedpokoju, sypialni, łazienki, jadalni, a także biura lub gabinetu. Nasza siedziba mieści się w województwie lubelskim w Biłgoraju, przy ulicy Krzeszowskiej 63, natomiast towary, które dostępne są na naszej stronie internetowej, dostarczamy do klientów z całej Polski. Szybka realizacja zamówień to jeden z fundamentów naszego sklepu, dlatego wysyłamy je w ciągu 24 godzin. Oprócz mebli, które produkujemy sami, oferujemy także produkty od innych producentów. Ponadto współpracujemy z różnymi firmami w całej Polsce i za granicą. Nasze towary dostępne są w sklepach takich jak Agata Meble czy Komfort. Zespół Mebelbos tworzą zgrani i wykwalifikowani pracowni, którzy nade wszystko mają na uwadze szczęście i zadowolenie klienta.

Oferta firmy

W sprzedaży posiadamy meble do urządzenia niemal całego domu lub mieszkania. W naszym asortymencie dostępne są między innymi meble do salonu, jadalni, sypialni, łazienki, biura, home office, pokoju młodzieżowego oraz przedpokoju. Na naszej stronie znajdziesz łóżka, szafy, szafki nocne, ławy i stoliki kawowe, biurka, kufry, komody, regały, witryny, szafki łazienkowe, stoły, wieszaki i lustra, szafki na buty, szafki RTV oraz półki wiszące. Oferujemy produkty od różnorodnych producentów, w związku z czym każdy znajdzie coś dla siebie. Starannie pilnujemy, aby meble, które sprzedajemy, były solidne, wytrzymałe i dostosowane do standardów, a do tego pasowały do najnowszych trendów wnętrzarskich.

Obszar działania firmy

Polska

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »