ITA TOOLS Sp. z o. o.
Oferujemy narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnyc...
Korinex Jadwiga Bogacz
- produkcja koronek - Koronki atłasowe - aplikacje atłasowe - ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
AJL-System sp. z o.o.
AJL-System oferuje projektowanie, programowanie, realizację i int...
Logo firmy

Automation - Systems Paweł Piłat

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5078  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Kolbuszowa

Rok założenia

2010

Zatrudnionych

5-10

Telefon

795 ... pokaż tel.795 366 022


Opis firmy Automation - Systems Paweł Piłat

Początki działalności firmy sięgają 2003 roku. Natomiast pod nazwą Automation-Systems widniejemy od 2010 r. Firma rozwija się bardzo dynamicznie. Wszystko za sprawą długoletniego doświadczenia i efektywności pracy. Wszystko to zaowocowało rozszerzeniem profilu usługowego na handlowo-usługowy. Ponadto firma zdecydowała się na otworzenie sklepów internetowych.

Automation-Systems jest prężnie rozwijającą się firmą. Profil firmy jest dwuetapowy. Pierwszym jest sprzedaż komponentów z branży automatyki przemysłowe oraz elektryka i energetyka. Drugim filarem jest świadczenie usług z zakresu automatyki przemysłowej. Nasza oferta skierowana jest dla firm produkcyjnych, integratorskich oraz indywidualnych osób. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak: GE Inteligent Platforms (były GE fanuc), Fatek, Delta Electronics, Schneider Electric, Eura Drives, Siemens, IFM, Delta Electronics, Weintek, Mean Well, VIPA, Lenze i wiele innych.

Oferta firmy

Firma Automation-Systems specjalizuje się w branży automatyki przemysłowej, elektryki i elektroniki. Oferuje modernizacje, serwis oraz remont maszyn i urządzeń przemysłowych. Ponadto jest dostawcą wielu urządzeń przemysłowych. Firma wraz z dynamicznym rozwojem proponuje co raz to nowsze rozwiązania. Automation-Systems dostarcza produkty takie jak: sterowniki PLC, falowniki, panele operatorskie HMI, serwonapędy, regulatory temperatury, czujniki przemysłowe i wiele innych. Naszą pełną ofertę znajda Państwo na stronie internetowej.

Marki w ofercie firmy

Siemens, Fatek, Weintek, Delta Eelctronics, Schneider Electric, Eura Drives, Omron, IFM, Sick, Sels, Compro, DKC, Finder, Eaton, Estun, ETMX, Invertek, Korenix, Kubler, Lapp Kabel, LG, Lika, LITEON, Mean Well, Murrelektronik, Pepperl+Fuchs, Relpol, Weidmuller

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »