Przedsiębiorstwo EKOS s.c. Elżb...
- opracowywanie kart charakterystyki substancji i mieszanin chemi...
AKADEMIA
Najtańsze tłumaczenie zwykłe i przysięgłe, wszystkie języki. Krót...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
BioArt Michał Marek
Zajmujemy się głównie projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją o...
Logo firmy

Biuro Bazy Danych ALFA Łagowska Sylwia - opinie

 (1 opinia) dodaj opinię

Jeśli jeszcze nie ma tu Twojej opinii, podziel się z nami tym co myślisz o firmie Biuro Bazy Danych ALFA Łagowska Sylwia, jej produktach lub usługach. Każda informacja może być przydatna dla klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Dodaj opinię o firmie

Lista opinii

Vitalii
2022-01-11 19:31:01
Znalazłem informacje w internecie o wynajmu pokoju. Zadzwoniłem na wskazany numer telefonu okazało się że to numer firmy nieruchomości "Alfa". Zapytałem się czy aktualna oferta wynajmu pokoju na co otrzymałem odpowiedź że tak. Dalej szczególnie przeliczyłem warunki wskazanі w ofercie na co otrzymałem potwierdzenia aktualności warunków. Jednocześnie byłem poinformowany że jednorazowa usługa firmy kosztuje 290 zł. Następnie zostałem zaproszony do podpisania umowy zlecenia. Kiedy przyjechałem na wskazany panem Andrzejem adres który znajduje się na ulicy Grójecka, jeszcze raz zapytałem się czy aktualna oferta wynajmu pokoju i zaznaczony w ofercie warunki (przeliczyłem ich). Na wszystko otrzymałem pozytywną odpowiedź że tak. Przed podpisaniem umowę zlecenia z panem Andrzejem, powiedziałem że mi chodzi się tylko i wyłącznie o zaznaczonej ofercie. Na co otrzymałem odpowiedź: "zrozumiało". Zapytam się kiedy mogę przebrać się na wskazany adres oferty. 

Pan Andrzej powiedział że zadzwoni. Czekałem długi okres czasu i nie otrzymałem od pana Andrzeja żadnej informacji. Zdecydowałem się do niego zadzwonić. Dzwoniłem w różnych godzinach dnia kilka tygodni ale niestety nie udało się połączyć się z panem, przez to że pan nie odbierał słuchawki. Dalej pan Andrzej poinformował że oferta nieaktualna. Poprosiłem o zwrocie pieniędzy. On powiedział że to niemożliwe. Przypomniałem panu Andrzeju że mi chodziło się wyłącznie o podanej ofercie. 

On podał maila do właścicielki biura "Alfa". 31 dzień temu napisałem pani Ani.

Na co otrzymałem odpowiedź że zwrot środków w ciągu 14 dni.

Ale do dzisiaj nie otrzymałem żadnego zwrotu pieniędzy.
Data zdarzenia: 29.10.2021
Numer dokumentu: Bez numeru