Logo firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Markus Zbigniew MacherowskiPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Ha...
Pobyt w komorze normobarycznej przyniesie wiele korzyści dla zdro...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Beata Tyman-Sikora Libra Biuro RachunkoweBeata Tyman-Sikora Libra Biuro ...
terapia w zakresie : Alergii, Uczulenia, Choroby i zaburzenia uk...
Logo firmy: NZOZ Uslugi rentgenowskie Henryk GruszkaNZOZ Uslugi rentgenowskie Henry...
Oferta Kompleksowe badania rezonansem magnetycznym firmy SIEMEN...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Centrum Medyczne Karolina Englert

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 60  

Firma w Odi.pl

ponad 8 miesięcy

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

2018

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

696 ... pokaż tel.696 144 646

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Centrum Medyczne Karolina Englert

Dr Englert DermaClinic to renomowana klinika medycyny i dermatologii estetycznej zlokalizowana w Krakowie, w dzielnicy Bronowice. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, mających na celu poprawę zdrowia i wyglądu skóry. Współpracujemy z doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów, którzy oferują kompleksową opiekę nad Pacjentami.

Nasi specjaliści przeprowadzają badania skóry, oferują diagnostykę i leczenie przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. W naszej klinice dostępne są również zabiegi medycyny estetycznej, takie jak mezoterapia, wypełniacze, toksyna botulinowa, peelingi chemiczne oraz laseroterapia. Zapewniamy również specjalistyczną opiekę przed i po zabiegu, aby zagwarantować Pacjentom pełną satysfakcję i szybki powrót do normalnej aktywności.

Oferta firmy

Dbamy o różnorodne potrzeby Pacjentów, oferując także zabiegi antycellulitowe, modelowanie sylwetki oraz specjalne podejście do dermatologii estetycznej dla mężczyzn i kobiet. Klinika umożliwia konsultacje w języku polskim i angielskim, aby każdy Pacjent mógł komfortowo porozumieć się z naszym zespołem. Dodatkowo, nie wymagamy skierowania, co ułatwia dostęp do naszych usług.

W Dr Englert DermaClinic wierzymy, że zdrowie skóry i jej estetyka są ze sobą nierozerwalnie związane. Dlatego nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które połączą doświadczenie specjalistów, nowoczesne technologie i indywidualne podejście do potrzeb każdego Pacjenta. Naszym celem jest przywrócenie naturalnego blasku skórze i umożliwienie Pacjentom cieszenia się zdrowiem oraz pewnością siebie.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »