Logo firmy CODE IT Piotr Lewandowski

CODE IT Piotr Lewandowski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 227  

Firma w Odi.pl

ponad 5 miesięcy

Miejscowość

Siedlce

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

783 ... pokaż tel.783 652 167


Opis firmy CODE IT Piotr Lewandowski

W 2021 roku, z pasji do zdrowej pupci powstał sklep internetowy skierowany do świadomych rodziców szukających ekologicznych rozwiązań pieluchowania dla swoich dzieci. Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach. Paczki wysyłamy na całą Polskę. W naszym sklepie można znaleźć pieluszki wielorazowe, wkłady chłonne, kocyki i pościele oraz inne akcesoria związane z macierzyństwem i tacierzyństwem.

Oferta firmy

W naszym sklepie znajdziesz pieluchy wielorazowe w różnych systemach, takich jak: All in one, pieluchy formowanki, pieluszki kieszonki, otulacze, formowanki z panelem pul. Współpracujemy z takimi firmami jak: Kokosi, Nappieme, Ekomajty i Magabi. Sprzedajemy również wkłady chłonne o różnych materiałach: bambusowe, konopne a także wkłady sucha pupa. W naszej ofercie są też ekologiczne i najwyższej jakości poduszki, kocyki i pościele muślinowe oraz bambusowe takich firm jak: Cosy Cott, Cuddle Dreams. Wszystkie produkty pochodzą z Polski.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »