Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Dolnośląskie Biuro Inkasso Soza...
* 34 miejsca noclegowe w pokojach 2, 4, 8 i 10-osobowych, dla goś...
Przedsiębiorstwo Turystyczne Kr...
- Wczasy - Wycieczki - Hotele - Pensjonaty - Bilety Lotniczne...
Cyfrowe.pl Sp. z o.o.
- lornetki, - akcesoria, - statywy, - łączniki, Firm: Minox...
Logo firmy Dom Wypoczynkowy Anna

Dom Wypoczynkowy Anna

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3391  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Kołobrzeg

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

505 ... pokaż tel.505 155 165


Opis firmy Dom Wypoczynkowy Anna

Dom Wypoczynkowy Anna w Kołobrzegu to komfortowy pensjonat, który dysponuje 55 miejscami noclegowymi. Ośrodek czynny jest cały rok, wystawiamy faktury VAT. Przyjmujemy zarówno gości indywidualnych, wynajmując całoroczne kwatery w Kołobrzegu, jak i grupy: zielone szkoły i kolonie letnie. Wysoki standard usług, zadowolenie gości oraz przystępne ceny to nasze motto.

Oferta firmy

Oferujemy noclegi w Kołobrzegu 250 m w komfortowych pokojach z łazienkami, pokoje typu studio, apartament oraz 2 kuchnie z wyposażeniem AGD. W kuchni kuchenka, mikrofala, lodówka, ekspres do kawy, toster, kawa, herbata, cukier, przyprawy. Dodatkowo na piętrach lodówki. Pokoje - meble sosnowe,TV, radio oraz sprzęt plażowy. Cześć posiada balkony z zestawem mebli ogrodowych. Parking, ogrodzona posesja, ogród to dodatkowe zalety naszej oferty. Zapraszamy na wakacje, wczasy i weekendy nad morzem, a także na zielone szkoły i kolonie letnie. Zielone szkoły i kolonie letnie ceny promocyjne 2010 r. jak w 2009! Oferujemy grupom świetlicę, sprzęt sportowy i plażowy, boisko, parking, ogród, całodzienne wyżywienie, bogaty program rekreacyjno-sportowy. Ośrodek posiada kartę kwalifikacyjną! Lokalizacja pensjonatu nad morzem to idealne miejsce na wakacje. Wystawiamy faktury VAT.Ze względu na różnorodność oferty preferujemy rezerwacje telefoniczne.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »