Logo firmy: WSalsa Krzysztof Pstrągowski Przemysław Lisek s.c.WSalsa Krzysztof Pstrągowski Pr...
- salsa liniowa - salsa solo - bachata - kizomba - samba braz...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Edu Century  - English Best Way ŻyrardówEdu Century - English Best Way...
Kursy językowe dla dorosłych Kursy językowe dla młodzieży Kursy...
Logo firmy: Business Language CenterBusiness Language Center
Kursy językowe dla firm. Profesjonalne tłumaczenia...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Doskonal - Centrum Edukacji i Sportu - Robert Rączka

Doskonal - Centrum Edukacji i Sportu - Robert Rączka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1804  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Rzeszów

Rok założenia

2014

Zatrudnionych

1-4

Telefon

601 ... pokaż tel.601 691 758


Opis firmy Doskonal - Centrum Edukacji i Sportu - Robert Rączka

Sport to nasza pasja dlatego większość naszych działań opiera się na tej dziedzinie. Nasze biuro znajduje się w Rzeszowie, ale działamy na terenie całego kraju. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkich do ludzi aktywnych, którzy chcą swoją pasję do aktywnego trybu życia przenieść na grunt zawodowy. Naszą kadrę stanowią ludzie z bogatym doświadczeniem oraz osiągnięciami sportowymi. Jednakże podczas nauczania ważne jest podejście pedagogiczne, dlatego wśród naszego zespołu jest wielu doświadczonych dydaktyków. Stawiamy przede wszystkim na jakość kształcenia. Staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony dlatego oferujemy indywidualne podejście i domową atmosferę.

Oferta firmy

Zajmujemy się kompleksowymi szkoleniami w zakresie sportu. Prowadzimy kursy dla instruktorów jazdy konnej, fitness, kulturystyki, survivalu, tenisa, pływania, samoobrony i inne. Podczas sezonu zimowego domeną naszego działania staje się szkoła narciarska i snowboardowa, gdzie szkolimy na każdym poziomie zaawansowania od podstaw po kursy instruktorskie. Po zakończeniu zimy, gdy zostaną otwarte kąpieliska na świeżym powietrzu zabezpieczamy obiekty wodne oraz prowadzimy naukę pływania. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie działań które Państwa interesują, a są one związane z obrębem naszej profesji prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Obszar działania firmy

Polska

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »