Logo firmy: Lauren Peso Polska S.A.Lauren Peso Polska S.A.
Szkolenia: - Skuteczne zarządzanie czasem - Umiejętność wywiera...
Logo firmy: Akademia Zdrowia Sp. z o.o. Sp. k.Akademia Zdrowia Sp. z o.o. Sp....
- Policealna Szkoła Kosmetyczna - Policealna Szkoła Fryzjerska ...
Logo firmy: English for Professionals - Szkolenia Językowe Dla Firm Tomasz ZdrzałkaEnglish for Professionals - Szk...
Języki: - język angielski - język niemiecki - język włoski ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Fundacja Primus

Fundacja Primus

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 77  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

226 ... pokaż tel.226 482 853

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Fundacja Primus

Od ponad 30 lat Fundacja Primus edukuje młodzież w Warszawie, stawiając na jakość, indywidualność i sport. Dzięki doświadczonej kadrze skupiamy się na efektywności nauczania, widocznej w sukcesach naszych uczniów na olimpiadach i maturach. W małych klasach panuje atmosfera rodzinnego środowiska, gdzie każdy jest traktowany indywidualnie. Dla nas ważne są także zajęcia pozalekcyjne - dysponujemy halą sportową, boiskami i siłownią plenerową, zachęcając do aktywności fizycznej w przerwach.

Oferta firmy

Fundacja oferuje wysokiej jakości edukację oraz promuje aktywność fizyczną poprzez prowadzenie Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 47 oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego. Wspiera rozwój kompetencji IT oraz organizuje projekty międzyszkolne i międzynarodowe wymiany uczniowskie. Dzięki nowoczesnym obiektom sportowym, placom zabaw i zaangażowanej kadrze pedagogicznej zapewnia uczniom optymalne warunki nauki i rozwoju osobistego.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »