Logo firmy: Artcolor M.Pawluk Sp. j.Artcolor M.Pawluk Sp. j.
Oferujemy grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem . Nanoszenie ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Locomo Arkadiusz ZychLocomo Arkadiusz Zych
Studio filmowe i multimedialne. Dom mediowy. Reklama telewizyjna....
Logo firmy: Empir Krystyna Rafał KłonkowscyEmpir Krystyna Rafał Kłonkowscy
Drukarnia empir Poznań oferuje: - kalendarze, - ulotki, - bro...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Etalon Group Przemysław Kondziałka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2256  

Firma w Odi.pl

ponad 13 lat

Miejscowość

Mysłowice

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

791 ... pokaż tel.791 779 366


Opis firmy Etalon Group Przemysław Kondziałka

Etalon Group to jasna gwiazda na szeroko rozumianym rynku usług marketingowych. Stanowi ją zespół doświadczonych fachowców. Oferujemy usługi marketingowe, w tym marketing internetowy, kreatywne projektowanie grafiki oraz całych kampanii reklamowych czy z zakresu Public Relation.

Oferta firmy

Oferujemy usługi marketingowe, w tym marketing internetowy, kreatywne projektowanie grafiki oraz całych kampanii reklamowych czy z zakresu Public Relation. Reasumując – zajmujemy się sektorami marketingu, które pozwalają realizować Państwa potrzeby, a nam spełniać swoją pasję!

By przybliżyć Państwu nasze możliwości skategoryzowaliśmy je według brandów firmy EtalonGroup:

„ Etalon Design” to nasza główna działalność, czyli projektowanie graficzne i realizacje reklam. Zajmujemy się tworzeniem Corporate Identity, czyli systemu identyfikacji wizualnej firmy – od opracowania logotypu po szczegółowe ustalenie zasad rozmieszczania znaków firmowych na środkach transportu, flagach firmowych, tabliczkach informacyjnych, etc.

„ Kuźnia Tekstu” zajmująca się korektą, redakcją i opracowaniem każdego rodzaju słowa pisanego (w tym profesjonalny copywriting, pisanie tekstów PR, perswazyjnych).

„ iET” to brand, który swoją ofertą łączy szerokie pojęte rozwiązania internetowe. Zajmujemy się bowiem tworzeniem serwisów internetowych, elektronicznych wizytówek, mailingiem, hostingiem czy tworzeniem animacji internetowych.

„ Have a look!” – brand, który docelowo będzie posiadał swoją flotę nośników reklamy zewnętrznej w formie klasycznej, drukowanej, jak również świetlnej z wykorzystaniem najnowszych technologii LED. Jednak „ Have a look!” to także druk wielkoformatowy, konstrukcje outdoorowe oraz pozostałe rozwiązania mieszczące się w kategorii druku solventowego.

Nasza oferta obejmuje także usługę druku wykonanych projektów przy użyciu różnych technik indywidualnie dobranych do Państwa potrzeb. Posiadamy własny park maszyn cyfrowych do prac niskonakładowych, plotery oraz prasy do termo sublimacji. Dzięki wieloletniej współpracy z drukarniami solventowymi oraz offsetowymi możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość wydruków i terminowości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Dzięki atrakcyjności oferty deklasujemy konkurentów, co pozwala nam realizować projekty unijne, które dzięki swej różnorodności dają nam możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w bardzo restrykcyjnym środowisku unijnym i sprawdzamy się.

My wiemy, jak ważna jest pasja i talenty, które trzeba odkryć i rozwijać. Wiemy także, że trzeba to zrobić jak najwcześniej dając wsparcie najmłodszym w ich drodze do pełnego sukcesu. Dlatego też oferujemy nasze know-how w projektach, które pomagają młodym odkrywać swój potencjał.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »