Logo firmy: Biuro Rachunkowe Monika KacaBiuro Rachunkowe Monika Kaca
Oferujemy Państwu: - prowadzenie ksiąg handlowych spółek, stowar...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: AUDITOR F&M S.C. Mariusz RzodkiewiczAUDITOR F&M S.C. Mariusz Rzodki...
- Pełna księgowość ( rachunkowość firm ) - księga handlowa. - ...
Logo firmy: ADIUTOR CENTRUM D.Janek Sp. j.ADIUTOR CENTRUM D.Janek Sp. j.
Dochodzimy odszkodowań zarówno za szkody rzeczowe (np. uszkodzeni...
Logo firmy Eurokadra Expert Sp. z o.o.

Eurokadra Expert Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (1 opinia) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Eurokadra Expert Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Eurokadra Expert Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Kadry i płaceDział kadr i płac z należytą starannością przygotowuje niezbędną dokumentację pracowniczą, sporządza zestawy dokumentów do ZUS oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami nalicza wynagrodzenia. Doradzamy również w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń s ... czytaj dalej »
Pełna księgowość dla firmPełna księgowość jest formą prowadzenia ksiąg rachunkowych, do której zobligowana jest każda firma działająca na zasadach spółki: akcyjnej, z o.o. czy komandytowo – akcyjnej. W ramach pełnej księgowości dokonuje się bardzo precyzyjnego rozliczenia ws ... czytaj dalej »
Księgowość uproszczonaW naszej ofercie znajduje się najbardziej popularna forma rozliczeń księgowych – księgowość uproszczona, dedykowana mikro i małym przedsiębiorcom. Ze względu na jej charakter opiera się ona na prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji p ... czytaj dalej »
Outsourcing procesówKażdy przedsiębiorca zastanawia się nad tym jak skutecznie zwiększyć comiesięczne zyski w swojej firmie, jednak nie każdy wie jak to osiągnąć. W Eurokadra Expert z sukcesem tworzymy i zarządzamy procesami biznesowymi naszych Klientów, za mocą których ... czytaj dalej »
Legalizacja zatrudnienia cudzoziemcówDzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w procesach legalizujących, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełne wsparcie w zakresie doboru odpowiedniej formy zalegalizowania zatrudnienia pracowników z zagranicy. Zweryfikujemy wszystkie niezbędne do ... czytaj dalej »