Logo firmy: Betula Beata Bąba-ŁukasikBetula Beata Bąba-Łukasik
- masaż rehabilitacyjny - masaż leczniczy - masaż twarzy - mas...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Beata Tyman-Sikora Libra Biuro RachunkoweBeata Tyman-Sikora Libra Biuro ...
terapia w zakresie : Alergii, Uczulenia, Choroby i zaburzenia uk...
Logo firmy: Integrujące Stowarzyszenie Jeden Świat im. Prof. Zbigniewa Religi Integrujące Stowarzyszenie Jede...
metody rehabilitacji, terapii, edukacji i leczenia dzieci i młodz...

Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

F.H.U. Atis Ryszard Jędreasz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2316  

Firma w Odi.pl

ponad 13 lat

Miejscowość

Łańcut

Rok założenia

1993

Zatrudnionych

1-4

Telefon

664 ... pokaż tel.664 020 221


Opis firmy F.H.U. Atis Ryszard Jędreasz

Firma Atis działa na obszarze powiatu łańcuckiego od ponad dwudziestu lat. Wiodącą branżą w jej ofercie jest zaopatrzenie firm w sprzęt fiskalny i IT. Firma współpracuje z tanimi operatorami z branży telekomunikacyjnej Otvarta, Premium Mobile. Solidność, rzetelność i doświadczenie czynią naszą firmę wiarygodnym i wartościowym partnerem. Wdrażamy systemy obsługi klientów oraz wspomagające prowadzenie firmy. Oferujemy oprogramowanie dla firm - Symplex do obsługi firmy,barów, restauracji lub pizzerii oraz Firmatec do prowadzenia firmy handlowo-usługowej. Dostarczamy materiały eksploatacyjne takie jak tonery, tusze, części zamienne.

Niedawno został uruchomiony sklep internetowy www.masztotu.pl o szerokim asortymencie tj.sprzedaż zabawek, suszu konopnego, olejków konopnych CBD i waporyzatorów, suplementów diety oraz ogólnie wyposażenia mieszkań.

Oferta firmy

- kasy fiskalne (sprzedaż i serwis)
- tusze, tonery do drukarek HP, CANON, EPSON, LEXMARK nawet do starych urządzeń
- suplementy diety Bicaps, Aliness, Swanson
- zabawki
- programy do obsługi firmy, systemy operacyjne
- montaż anten telewizyjnych
- sprzedaż waporyzatorów do inhalacji suszem, medyczną marihuaną i ziołami

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów detalicznych ale i do firm. Tak więc by ułatwić współpracę i dotarcie do nowych klientów uruchomiliśmy także sklep internetowy www.masztotu.pl .
W naszej ofercie znajdą Państwo asortyment znanych i cenionych na rynku producentów, w tym kasy fiskalne, komputery, materiały eksploatacyjne HP, CANON, EPSON oraz inne. Także sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej takie jak dekodery, tunery DVB-T anteny. Świadczymy również usługi serwisowe a także montaż anten TV i satelitarnych.

Obszar działania firmy

powiat łańcucki, powiat rzeszowski, powiat ropczycko-sędziszowski, Rzeszów, Łańcut, Leżajsk, Przeworsk, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Polska

Marki w ofercie firmy

Posnet, Elzab, Novitus, Datecs-Polska, Emar, HP, Canon, Epson, Lexmark, Bicaps, Aliness, Swanson, India Cosmetics

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »