Logo firmy: Sklep Zielarsko-Medyczny EKO-STYL Anna SzczepańskaSklep Zielarsko-Medyczny EKO-ST...
Zaopatrujemy naszych Klientów w najwyższej jakości naturalne prep...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: F.U.H. Salem Leszek MałyszF.U.H. Salem Leszek Małysz
Oferujemy Kolagen Naturalny Inventia: - głęboko nawilża i ujędrn...
Logo firmy: BioVitus Krzysztof KrzyszczakBioVitus Krzysztof Krzyszczak
1. Sprzedaż hurtową i detaliczną szungitu, w tym szungitu szlache...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Dietetyk Kliniczny Anna Wieja

Dietetyk Kliniczny Anna Wieja

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 65  

Firma w Odi.pl

ponad 2 miesiące

Miejscowość

Górki Wielkie

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

698 ... pokaż tel.698 400 988


Opis firmy Dietetyk Kliniczny Anna Wieja

Anna Wieja to dietetyk kliniczny prowadząca stacjonarny gabinet dietetyczny w miejscowości Górki Wielkie oraz świadcząca usługi mobilne w promieniu 25 km od gabinetu. Zasięg świadczonych przez nią usług dietetycznych obejmuje m.in. takie miejscowości jak: Bielsko-Biała, Brenna, Bystra, Cieszyn, Chybie, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Goleszów, Górki Wielkie, Jasienica, Jaworze, Mazańcowice, Skoczów, Strumień, Szczyrk, Ustroń, Wilkowice, Wisła. Pani Anna Wieja jest znaną i cenioną specjalistką z obszaru dietetyki klinicznej. Zdobywała doświadczenie zajmując się zarówno żywieniem zbiorowym pacjentów kardiologicznych, jak i prowadząc poradnię metaboliczną dla pacjentów z nadwagą otyłością oraz innymi poważnymi chorobami, tj. n. niedoczynność tarczycy czy hipercholersterolemia.

Oferta firmy

Oferta gabinetu dietetycznego Anny Wieja obejmuje wszystkie usługi charakterystyczne dla dietetyków klinicznych, tj. konsultacje dietetyczne, wizyty kontrolne oraz układanie indywidualnych planów żywieniowych. Usługi świadczone są stacjonarnie, online (za pomocą popularnych komunikatorów) oraz z dojazdem do pacjentów. Zakres usług w obszarze diet obejmuje między innymi takie rodzaje diet jak: dieta na cholesterol, dieta w chorobie nowotworowej, dieta w chorobie Parkinsona, dieta w chorobie Hashimoto, dieta w chorobie wrzodowej, dieta w chorobie refluksowej, dieta w chorobie Alzheimera, dieta w chorobie uchyłkowej jelit, dieta na cukrzycę, dieta w insulinooporności, dieta w chorobie Leśniowskiego-Crohna, dieta przy dnie moczanowej, dieta na niedokrwistość, dieta na osteoporozę, dieta na zaparcia, dieta na zespół jelita drażliwego, dieta przy nadciśnieniu tętniczym, dieta na miażdżycę.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »