Przedsiębiorstwo IRGA Ireneusz ...
Sprzedaż i montaż bram garażowych i przemyslowych. Drzwi stalowyc...
Synthesis Krzysztof Jeż-Jagiels...
- okucia, - klamki, - podkładki dystansowe, - podkładki baz...
Coliber Marek Podobas
- Bramy, rampy i doki przemysłowe do różnych zastosowań malowane ...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy Rakoczy Instal-Bud Stanisław Rakoczy

Rakoczy Instal-Bud Stanisław Rakoczy

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2441  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Lublin

Rok założenia

1983

Zatrudnionych

11-20

Telefon

81 7... pokaż tel.81 745 25 53


Opis firmy Rakoczy Instal-Bud Stanisław Rakoczy

Rakoczy Instal-Bud jako profesjonalny wykonawca usług branży instalacyjnej, oferuje rozwiązania inżynierskie w realizacji inwestycji budowlanych. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Działalność rozpoczęliśmy w roku 1983 i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku usług instalacyjnych i budowlanych. Wizytówkę przedsiębiorstwa stanowi trzydziestopięcioletnie doświadczanie oraz ponad 300 zakończonych inwestycji.

Specjalizujemy się w robotach związanych z realizacją instalacji sanitarnych i technologicznych, jednak w ostatnich latach rośnie udział realizacji w systemie generalnego wykonawstwa w naszym portfolio.

Rakoczy Instal-Bud to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo wykorzystujące wieloletnie doświadczenie, nowoczesne i zawansowane technologie w celu zapewnienia klientom niezmiennie wysokiej jakości.

Oferta firmy

Rakoczy Instal-Bud proponuje rozwiązania oparte na bogatym doświadczeniu zdobytym przy realizacji projektów z poszczególnych sektorów, podczas których ewoluowaliśmy do wyspecjalizowanego dostawcy rozwiązań instalacyjnych i budowlanych „pod klucz”.

Naszymi głównymi atutami są projekty o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego i skomplikowania robót instalacyjnych. W ostatnich latach rośnie udział realizacji w systemie generalnego wykonawstwa w naszym portfolio.

Usługi specjalistyczne


Proponujemy współpracę w ramach kompleksowego wykonawstwa instalacji. Specjalizujemy się w projektowaniu, dostawie i montażu instalacji:

- grzewczych,

- sanitarnych,

- technologicznych,

- tryskaczowych,

- wentylacyjnych,

- klimatyzacyjnych.

Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »