Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PoltropPoltrop
- Pośrednictwo pracy - Doradztwo personalne - Poradnictwo zawod...
Logo firmy: F.H.U. Agatex Tomasz BarańskiF.H.U. Agatex Tomasz Barański
- naprawa zegarków i budzików - naprawa zegarów - wymiana paskó...
Logo firmy: Kancelaria Notarialna Notariusz Zbigniew PetrukKancelaria Notarialna Notariusz...
Najtańsze tłumaczenie zwykłe i przysięgłe, wszystkie języki. Krót...
Logo firmy Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Swoiński

Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Swoiński

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 301  

Firma w Odi.pl

ponad 2 lata

Miejscowość

Tuchola

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

604 ... pokaż tel.604 666 112

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Firma Usługowo-Handlowa Krzysztof Swoiński

Kluczyki to nieodłączny element naszego życia. Każdy z nas pewnością posiada własne mieszkanie, bądź samochód, który trzeba nieustannie otwierać i zamykać. Niestety, czasami w życiu trafiają się przykre sytuacje, w których zgubimy, uszkodzimy lub zatrzaśniemy kluczyki. W takich momentach nastaje ogromna panika i poczucie nieporadności. Jednakże nic nie jest straszne, jeśli znasz profesjonalną firmę zajmującą się dorabianiem kluczy oraz awaryjnym otwieraniem samochodów i mieszkań. Właśnie taką jesteśmy my ?

Prowadzimy renomowaną firmę zajmującą się skomplikowanymi pracami ślusarskimi na terenie Tucholi oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego. Tworzymy zespół doświadczonych pracowników, których cechuje wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasza działalność liczy już ponad 30 lat, podczas tego czasu nabyliśmy ogromną wiedzę i niezwykłe zdolności manualne, które nieustannie udoskonalamy w celu spełnienia oczekiwań Klienta. Warto również dodać, iż charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia i doborem najkorzystniejszych rozwiązań, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż podczas pracy wykorzystujemy innowacyjny sprzęt do kodowania kluczy, pilotów i kart oraz sprzęt komputerowy. Przy połączeniu wiedzy, praktyki i wysokiej klasy urządzeń jesteśmy w stanie pomóc kierowcom samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz maszyn budowlanych.

Podczas awaryjnego otwierania mieszkań i samochodów stosujemy zasadę bezinwazyjnego działania. Oznacza to, że przy użyciu odpowiednich narzędzi oraz precyzji starannie otwieramy zatrzaśnięte drzwi, nie uszkadzając ich przy tym.

Nasza firma to nie tylko szereg prac ślusarskich - to również usługi zegarmistrzowskie. W związku z tym oferujemy drobne naprawy zegarków oraz produkty związane z tą branżą.

Wszystkie usługi ślusarskie i zegarmistrzowskie kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych.
Jeśli zamieszkujesz województwo kujawsko-pomorskie to możesz nas znaleźć w Tucholi i jej okolicach. Dla osób, które nie mają możliwości odwiedzenia nas osobiście świadczymy dojazd pod wskazane miejsce lub możliwość wysłania do nas kluczy pocztą.

Zatrzaśnięte kluczyki i zablokowana stacyjka to dla nas nie problem! Koniecznie sprawdź godziny otwarcia i wybierz najdogodniejszy dla Ciebie termin.

Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferta firmy

Usługi ślusarskie:

- awaryjne otwieranie samochodów,
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- naprawa stacyjek,
- naprawa zamków,
- dorabianie kluczy na podstawie zamka,
- naprawa kluczy samochodowych,
- kodowanie kluczy z immobilizerem,
- obudowy kluczy i pilotów,
- kodowanie kluczy Rybka Mercedes.

Usługi zegarmistrzowskie:
- wymiana baterii,
- wymiana paska,
- skracanie bransolety,
- okresowa kontrola i konserwacja,
- i wiele innych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »