Logo firmy: Lemar Mariusz LewickiLemar Mariusz Lewicki
Oferujemy wszystko do kompleksowego wyposażenia obiektu handloweg...
Logo firmy: Sklep Mebli Sosnowych Sosenka Violetta HuryszSklep Mebli Sosnowych Sosenka V...
Materace: - kieszonkowe - sprężynowe - sprężynowe typu multip...
Logo firmy: Zakład Stolarski Roman PatokaZakład Stolarski Roman Patoka
- meble kuchenne - meble biurowe - szafy wnękowe - garderoby ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Indian Meble Hiro Mulchandani

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2181  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Raszyn

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

486 ... pokaż tel.486 090 332

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Indian Meble Hiro Mulchandani

MEBLE stale dostosowywane do nowych trendów. Oferujemy osiem linii produktów, ponad 1000 różnych modeli. Jakość i wzornictwo są znakiem rozpoznawczym naszych kolekcji.

Wierzymy w zrównoważony rozwój. Używamy procesów przyjaznych dla środowiska CAŁEJ Manufacturing z naszej procedury pozyskiwania surowców całe, produkcji, polerowanie, montażu, pakowania itd świadomi naszych obowiązków w firmie.

Jak transportowania nas do innych czasów i miejsc, kolonialne meble z drewna i rustykalne meble się stworzyć przytulne i ciepłe środowisko, ale z pewnym enigmatycznym kontakcie przyciąga. Jakości materiały: egzotyczne drewno i naturalne tkaniny łączą się w doskonałej harmonii, aby stworzyć COLONIAL DREWNO MEBLE i rustykalne meble trwałe i ekskluzywne. Sypialnie z łóżka, komody, szafki nocne i skrzynie z drewna w połączeniu z krzesłami ze skóry i maty rattanowe; w jadalni, lofty meble: komody z solidnymi uchwytami ręcznie żelaza Pulpity wycieczka uzupełnione o rogach lampy mosiężne pracy; ekrany, krzesla, Wieszaki, lustra, konsole... Kolonialne meble oferują podróż do odległych światów poprzez dekoracji.
Można znaleźć wszystko, od małych pudełek, szafki szafka wyświetlanie kolekcji lub szafy powiesić się konsole typu, szafki, biurka i szafy przez stoliki i jadalnia z krzesłami.

Są akcesoria łazienkowe, papier i stojaki parasol, drewniane meble i ręcznik i minters hol. Znajdziesz tu także część nadaje się do gotowania w tej dziedzinie, takie jak srebra, kawałki chleba i stewardów. Sprowadzamy meble z MEBE DREWNIANY w Indiach.

Meble są standardowe środki, które są niedokończone, a nawet łatwo znaleźć sklepy meblowe z każdym rodzajem wykończenia. Wydają się być zamawiane w ramach katalogu, gdzie można znaleźć różne wymiary. Nawet zrobiłem to, możesz poprosić żadnych szczególnych środków dla domu bez wyzwalania budżet zbyt wiele.

Oferta firmy

Meble Drewniany Z Indie - Meble Loftowe - Sklep Online Drewniane, Kolonialny Meble Do Salonu, Łóżka, Stoły I Stoliki Kawowe W Warszawa and Janki

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »