Logo firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcja i Sprzedaż Kotłów C.O. Stalkot Waldemar WalendowskiPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe ...
W ofercie posiadamy: - kotły opalane węglem, - kotły uniwers...
Logo firmy: Schiele Plast  Technika Zgrzewania Krzysztof Drzewiecki Sp. j.Schiele Plast Technika Zgrzewa...
Oferta nasza obejmuje: Sprzedaż: 1. Zgrzewarki doczołowe do p...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Elektrogama - Grzegorz AdamowskiElektrogama - Grzegorz Adamowsk...
Oferujemy urządzenia do kompensacji mocy biernej: - Baterie do a...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

JDR Technik s.c.materiały introligatorskie

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 964  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Konstantynów Łódzki

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

505 ... pokaż tel.505 660 862


Opis firmy JDR Technik s.c.materiały introligatorskie

Nasza firma powstała w 2014 roku z myślą o obsłudze rynku poligraficznego w zakresie materiałów introligatorskich.Dziś JDR Technik to producent i dostawca do drukarń dziełowych, wydawców, producentów albumów, galanterii oraz introligatorów. Dostarczamy przede wszystkim okleiny introligatorskie, papier krepowany, kapitałki, tasiemki inne produkty introligatorskie. Jesteśmy młodą firmą ale bardzo prężną i szybko się rozwijającą. Posiadamy swój magazyn wysokiego składowania i zatrudniamy specjalistów z branży introligatorskiej oraz włókienniczej. To wszystko po to aby Klient maił profesjonalistów po drugiej stronie. Jesteśmy otwarci na różne pomysły i nietypowe dla branży rozwiązania. JDR Technik jest właścicielem marki Book Binding Materials która jest sklepem internetowym, specjalizującym się w sprzedaży oklein introligatorskich na metry. Ewenement w europie ale świetne rozwiązanie dla branży introligatorskiej. Można w nim nabyć papiery, okleiny i płótna. Nikt nie jest zmuszony do zakupu całej rolki lecz ilości którą rzeczywiście potrzebuje.

Oferta firmy

JDR Technik to specjalista w dziedzinie materiałów introligatorskich. Każda drukarnia dziełowa, introligator znajdzie tu najważniejsze produkty. Nasza oferta to głównie okleiny i płótna introligatorskie.Dodatkowo posiadamy również kapitałki, papier krepowany, tasiemki, grzbietówkę, papiery introligatorskie ale i również nietypowe produkty jak gumki do kalendarzy.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »