Logo firmy: Tomorrows System Sp. z o.o.Tomorrows System Sp. z o.o.
1. Kompletne głowice laserowe (ang. laser head) do seryjnie produ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PHU BowiPHU Bowi
HDMI, hdmi rozgałęźniki, splitter, sumatory, cb radia, cb radio, ...
Logo firmy: Sedrex Ryszard ZiółeckiSedrex Ryszard Ziółecki
Oferujemy naszym klientom: 1. Bez abonamentowy system GPS AutoS...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Jolanta Jolanta Kowalczyk

Jolanta Jolanta Kowalczyk

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5076  

Firma w Odi.pl

ponad 16 lat

Miejscowość

Częstochowa

Rok założenia

2009

Zatrudnionych

1-4

Telefon

601 ... pokaż tel.601 093 323


Opis firmy Jolanta Jolanta Kowalczyk

Kasami fiskalnymi zajmujemy się od 1996 roku. Zainstalowaliśmy już kilkaset różnych urządzeń. Nasza bogata oferta obejmuje to kompleksowa obsługa Klienta. Pomagamy wybrać odpowiednie urządzenie fiskalne, programujemy kasę, fiskalizujemy w Częstochowie, prowadzimy szkolenia z obsługi kas. Przygotowujemy komplet dokumentów zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego. Nasz oferta to tylko same sprawdzone i dobre urządzenia uznanych producentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Dojazd na terenie Częstochowy i okolic gratis! Wystarczy zadzwonić 601093323. Dojedziemy, zrobimy demonstrację działania kas na miejscu w Twojej firmie. Ty tylko wybierzesz kasę, która Ci najbardziej odpowiada. Mamy wszystkie urządzenia od ręki.

Oferta firmy

Urządzenia fiskalne - kasy Częstochowa i drukarki fiskalne: Posnet, Elzab, Innova, Edata, Farex, Elemis. Terminale Ingenico, Paysquare Częstochowa. Wagi Digi. Pełna obsługa Klienta. Sprzedaż, fiskalizacja, szkolenie, serwis, naprawa, programowanie, wypełnianie dokumentów do US!

Marki w ofercie firmy

Posnet, Elzab, Innova, Edata, Farex, Elemis, Ingenico, Paysquare, montrada, Insoft

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »