Logo firmy: EuroMat Mateusz CiechomskiEuroMat Mateusz Ciechomski
Okna, drzwi, parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, bramy garażow...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Przedsiębiorstwo Techniczne Signal Jacek DominPrzedsiębiorstwo Techniczne Sig...
- systemy detekcji gazów MSR Electronic - systemy parkingowe MSR...
Logo firmy: Zakład Remontowo-Budowlany Stefan IwanekZakład Remontowo-Budowlany Stef...
Oferujemy szeroki zakres usług remontowo-budowlanych: - malowan...

Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Joniec Mieczysław Joniec

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Joniec Mieczysław Joniec

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 10409  

Firma w Odi.pl

ponad 20 lat

Miejscowość

Tymbark

Rok założenia

1997

Zatrudnionych

81-100

Telefon

602 ... pokaż tel.602 539 182


Opis firmy Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Joniec Mieczysław Joniec

Wyznaczamy nowe granice!

Firma JONIEC od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji ogrodzeń betonowych i wprowadza na rynek produkty najwyższej jakości. W tym celu wykorzystuje następujące technologie:
- Vibro technology - jakość produkowanych wyrobów gwarantuje technologia polegająca na odpowiednim zagęszczeniu betonu
- Splitting technology - technologia łupania betonu, dzięki czemu uzyskujemy wierną imitację kamienia
- MULTI-COLOR – w naturze kamień nie jest jednorodny, Cechuje go zmienność odcieni, barw które przenikając się wzajemnie tworzą niepowtarzalne efekty kolorystyczne.

Wysoka jakość wyrobów firmy JONIEC doceniona została wielokrotnie w konkursach branżowych oraz podczas targów budowlanych.

Perełką firmy są ogrodzenia łupane opracowane i wdrożone z myślą o jak najbardziej wiernej kopii kamienia łupanego. Ogrodzenie to system GORC de Luxe. Produkujemy również ogrodzenia betonowe modułowe MODYŃ, ROMA. Bloczki do budowy słupków i podmurówek są dostępne w wielu kolorach a system ogrodzeniowy GORC dodatkowo w wersji MULTI-COLOR. Gama kolorystyczna zapewnia szeroki wybór ogrodzenia jak najbardziej pasującego do istniejącego otoczenia naszego domu lub innego obiektu.

Ogrodzenia z bloczków firmy JONIEC są idealnym rozwiązaniem pod kątem ich montażu, systemy te po prostu układa się i zalewa betonem z zachowaniem wszystkich zasadach sztuki budowlanej. Estetyczne i dokładnie wykonane ogrodzenie będzie podstawą ostatecznego wyglądu.

Doskonałym pomysłem firmy było rozpoczęcie produkcji podmurówki ogrodzeniowej, która zastępuje wylewane na miejscu budowy cokoły betonowe.

W ofercie firmy znajdują się również gazony oraz łupane palisady, które można wykorzystać w aranżacji ogrodów, skarp i placów.

Posiadamy sieć sprzedaży w kraju oraz poza jego granicami. Zapraszamy do współpracy!

Oferta firmy

Ogrodzenia, elewacje o fakturze piaskowca łupanego (naturalnie łupane), oraz wiele innych, gazony, palisady, galanteria betonowa, płyty drogowe, bloczki betonowe, płytki elewacyjne

Marki w ofercie firmy

GORC

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »