Logo firmy: PHU San-Eko Sławomir FugielPHU San-Eko Sławomir Fugiel
Proponujemy swoje usługi w zakresie: - Naprawa i legalizacja w...
Logo firmy: PCS Progres Mirosław ChojnackiPCS Progres Mirosław Chojnacki
Firma współpracuje z doświadczonymi tłumaczami z różnych dziedzin...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta WojnarowskaKancelaria Adwokacka Adwokat Ed...
Prawo Rodzinne, Prawo Karne, Prawo Upadłościowe, Odszkodowania, S...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Kacperolejnik.com Pracownia autorska Kacper Olejnik

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 938  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Skarszewy

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

66 2... pokaż tel.66 251 25 12


Opis firmy Kacperolejnik.com Pracownia autorska Kacper Olejnik

KACPEROLEJNIK. COM pracownia autorska to firma prowadzona przez fotografa z wieloletnim doświadczeniem. Kacper Olejnik pracuje głównie na obszarze Trójmiasta, ale przyjmuje też zlecenia z innych regionów kraju i spoza jego granic. Oferta kierowana jest przede wszystkim do par narzeczeńskich poszukujących rzetelnego fotografa ślubnego, jak i do osób, które pragną wziąć udział w warsztatach fotograficznych.

Oferta firmy

Kacper Olejnik oferuje kompleksową obsługę fotograficzną ślubów oraz wesel. Oferta dedykowana nowożeńcom obejmuje sesje narzeczeńskie, fotoreportaże ślubne i sesje w plenerze. Zdjęcia przekazywane są w albumie klasycznym lub w albumie wytworzonym ręcznie na podstawie autorskiego projektu fotografa. Wyjątkowe miejsce w ofercie zajmują również sesje ciążowe oraz rodzinne. Fotograf z ogromną pasją oddaje się fotografii portretowej. Posiada na swoim koncie wiele artystycznych sesji przedstawiających ludzi. Dopełnieniem oferty są sesje wykonywane podczas różnych wydarzeń. Kacper Olejnik organizuje warsztaty dla osób, którym zależy na efektywnej nauce fotografowania.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »