Logo firmy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Kozubek | Kielce | Sprawy Cywilne Gospodarcze Spadkowe Rodzinne

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 15  

Firma w Odi.pl

25 dni

Miejscowość

Kielce

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

509 ... pokaż tel.509 343 811


Opis firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Kozubek | Kielce | Sprawy Cywilne Gospodarcze Spadkowe Rodzinne

Wybór kancelarii prawnej powinien być przemyślany, decyduje on bowiem o przyjętym przez Klienta poziomie ochrony prawnej oraz skuteczności działania. Dlatego też fundamenty naszej Kancelarii opieramy przede wszystkim na zaangażowaniu, dbałości o „drobiazgi”, uczciwości, rzetelności, ciężkiej pracy oraz ciągłego dążenia do doskonałości we wszystkim co robimy. Do każdego Klienta, udzielając porad prawnych czy prowadząc sprawę, podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu taką ilość czasu, jaka jest konieczna w danej sprawie. Pozwala nam to na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, w celu zapewnienia kompleksowej i skutecznej pomocy prawnej na każdym etapie postępowania.

Z przyjemnością chciałbym zaprosić Państwa do grona naszych stałych Klientów. Ufam, że najwyższa jakość oferowanych przez nas usług, ułatwią Państwu podjęcie właściwej decyzji. Mam również szczerą nadzieję, że nasza Kancelaria dla Państwa zyska miano Kancelarii profesjonalnej, partnerskiej i godnej zaufania.

Oferta firmy

Oferujemy porady prawne oraz stałą lub jednorazową kompleksową obsługę prawną, dla Klientów prywatnych i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach: prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, odszkodowania, rozwody, zasiedzenie.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »