Logo firmy

Kancelaria radcy prawnego Michał Lerka

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 31  

Firma w Odi.pl

27 dni

Miejscowość

Lublin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

572 ... pokaż tel.572 575 519


Opis firmy Kancelaria radcy prawnego Michał Lerka

Witamy w Kancelarii Radcy Prawnego Michał Lerka– miejscu, gdzie profesjonalizm, zaangażowanie i kompleksowa obsługa prawna spotykają się, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom. Nasza kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawnych, dostosowanych do różnorodnych wymagań klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa cywilnego, handlowego, pracy, rodzinnego, odszkodowaniach, windykacji i wielu innych dziedzin.

Jedną z naszych specjalizacji jest prawo bankowe. Skutecznie pomagamy kredytobiorcą w dochodzeniu swoich praw przeciwko bankom. Reprezentujemy frankowiczów unieważniając kredyty frankowe- pomagamy na każdym etapie postępowania od analizy umowy po złożenie pozwu i rozliczenie kredytobiorców z bankiem po prawomocnym wyroku.

Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam zrozumieć unikalne potrzeby i zapewnić skuteczne rozwiązania prawne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych i zapewnić Ci spokojną przyszłość.

Oferta firmy

Prawo cywilne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeń
Odszkodowania
Likwidacja szkód
Windykacja należności
Rozwód
Prawo spadkowe
Pomoc frankowiczom (tzw. Kredyty frankowe)
Szkolenia
Pomoc przedsiębiorcom
Doradztwo prawne

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »