Logo firmy

Sprzęt środki ochrony osobistej indywidualnej - Knauer Pro

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 13  

Firma w Odi.pl

18 dni

Miejscowość

Rosko

Rok założenia

2022

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

601 ... pokaż tel.601 992 618

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Sprzęt środki ochrony osobistej indywidualnej - Knauer Pro

Knauer Pro to niezawodny dostawca sprzętu ochrony osobistej i środków ochrony indywidualnej. Nasze rękawice robocze zapewniają wytrzymałość i komfort, a rękawiczki jednorazowe spełniają najwyższe standardy higieniczne. Folia stretch jest doskonała do zabezpieczania ładunków, a taśmy klejące ułatwiają pakowanie i przechowywanie. W ofercie mamy także szeroki wybór środków czystości, które pomogą utrzymać porządek w każdym miejscu pracy.

Oferta firmy

Zapewnij sobie i swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo z Knauer Pro. Oferujemy szeroki asortyment rękawic roboczych i rękawiczek jednorazowych, idealnych do różnych zastosowań. Nasza folia stretch doskonale sprawdza się w magazynach i podczas transportu, a taśmy klejące gwarantują trwałość połączeń. Dodatkowo, nasze środki czystości oraz sprzęt ochrony osobistej spełniają najwyższe normy jakości, chroniąc zdrowie i życie pracowników. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »