Komserwis Sp. z o.o.
- Ławki, - kosze na śmieci, - skrzynie na piasek i sól, - s...
Toalety.pl Grzegorz Błaut
- toalety przenośne - kontenery sanitarne - ogrodzenia budowlan...
Radian Maja Kiereś
- usługi geodezyjne - sprzedaż projektów gotowych - realizacja ...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy Komikom Małgorzata Zbytniewska

Komikom Małgorzata Zbytniewska

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3559  

Firma w Odi.pl

ponad 17 lat

Miejscowość

Żnin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

692 ... pokaż tel.692 756 757

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Komikom Małgorzata Zbytniewska

Nasza firma ? Z.U.-H. KOMIKOM działa w branży kominkowej od roku 1999. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu wkładów, zabudowy kominka, rozprowadzeń gorącego powietrza, montażu wkładów z płaszczem wodnym, handlu materiałami i akcesoriami kominkowymi. Mamy duże doświadczenie i przez cały czas się rozwijamy ? staramy się być zawsze ?na bieżąco? ze wszelkimi nowościami technologicznymi.

Otwartość na współpracę z dobrymi firmami kominkowymi, z którymi przez cały czas wymieniamy doświadczenia, pozwala nam na jeszcze lepszą efektywność i wysoką jakość świadczonych usług. Pełne zadowolenie klienta ? zarówno z wykonanego kominka jak i z ceny - to nasz priorytetowy cel.

Chcemy przede wszystkim konkurować najwyższą jakością, ale wiemy, że często najwyższa jakość materiałów wiąże się z wysoką ceną, dlatego wychodzimy do klienta z wieloma różnymi propozycjami i rozwiązaniami, które pozwalają zastąpić drogie surowce odpowiadającymi im pod względem jakościowym i estetycznym zamiennikami. Zawsze staramy się łączyć najwyższą jakość z przystępną ceną. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb i życzeń klienta.

Oferta firmy

- montaż wkładów grzewczych
- zabudowy, akcesoria
- projekty, doradztwo
- duży wybór, najwyższa jakość usług
- konkurencyjne ceny

SALON KOMINKÓW KOMIKOM kominki najbardziej kompleksowa i profesjonalna obsluga : wklady grzewcze najlepszych firm (Austroflamm, Spartherm, Dovre, CTM, Nordpeis i inne), zabudowa : nieograniczony wybor materialow - marmur, granit, piaskowiec, cegla, lupek, kafle itd, doradztwo, projekty, akcesoria kominkowe, rozprowadzenia DGP . Profesjonalnie i tanio! Zapraszamy!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »