Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
PP DOBMAR sp. j.
OFERUJEMY: - Lampy, klosze kierunkowskazów przód, - Lampy klosz...
Multiprojekt
- napędy liniowe - prowadnice liniowe, - śruby kulowe, - serw...
Przedsiębiorstwo PROALU
Wykonujemy wstępną obróbką wykonanych odlewów na okrojnikach. Na ...
Logo firmy Lak System Paweł Drożdż

Lak System Paweł Drożdż

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3401  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Lubiechowa

Rok założenia

2001

Zatrudnionych

1-4

Telefon

692 ... pokaż tel.692 232 414


Opis firmy Lak System Paweł Drożdż

Specjalizujemy się w produkcji łóżek metalowych z elementami kutymi, produkcji bram, ogrodzeń i balustrad metalowych. Posiadamy własną lakiernię proszkową - wykonujemy usługi lakiernicze. Ten szeroki obszar działania skłonił nas do utworzenia marki Grupa Lak System z siedzibą w Lubiechowej (dolnośląskie).

Łóżka metalowe - realizacje
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt wzorów łóżek i sof, zarówno w formach klasycznych jak i nowoczesnych, w rozmiarach standardowych i na życzenie Klienta.

Łóżka metalowe z elementami kutymi wykonujemy z wysokogatunkowej polskiej stali. Każde spawane jest ręcznie. Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że jest ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje poluzowań. Montaż łóżka jest prosty i zajmuje kilku minut (zobacz instrukcję).

Nasze łóżka, w zależności od wzoru i rozmiaru, ważą od 25 do 50 kg. Wszystkie nasze produkty malujemy proszkowo, dzięki czemu są one odporne na zarysowanie oraz łatwe do czyszczenia, a powłoki lakiernicze charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością. Obok tradycyjnych kolorów oferujemy Klientom bogatą paletę barw.

Łóżka i sofy kupowane w naszych Sklepach internetowych objęte są gwarancją Producenta. Na każdy artykuł wystawiamy paragon lub fakturę na życzenie Klienta. Dbamy o stały, telefoniczny i elektroniczny kontakt z Klientem w trakcie realizacji zamówienia.

Lakiernia proszkowa - realizacje

Wykonujemy również kompleksowe usługi lakiernicze. Malujemy proszkowo na życzenie Klienta dostarczone elementy metalowe, w tym meble, felgi, przęsła itp.
Na Państwa pytania czekamy pod numerem telefonu 692 232 414

Posiadamy nowoczesne urządzenia lakiernicze renomowanego polskiego producenta oraz piec do wygrzewania elementów metalowych z wymuszonym
obiegiem powietrza (termoobieg), co pozwala wyeliminować przebarwienie i przypalenie w szczególności jasnych kolorów.

Wymiary robocze pieca:

szerokość 1200 cm
wysokość 1800 cm
głębokość 3000 cm

Usługi lakiernicze wykonujemy w oparciu o nowe technologie z wykorzystaniem szerokiej gamy kolorów farb zewnętrznych i wewnętrznych. Ze względu na
różnorodność produktów do malowania, każdą usługę wyceniamy indywidualnie.
Dlaczego warto?
Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.
Obok tradycyjnych kolorów oferujemy bogatą paletę barw i struktur.

Oferta firmy

- łóżka metalowe z elementami kutymi
- sofy metalowe z elementami kutymi
- łóżka metalowe pojedyncze
- metalowe łóżka podwójne
- łóżka metalowe w rozmiarze 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 cm
- wyposażenie wnętrz
- malowanie proszkowe
- usługi lakierni proszkowej

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »