Logo firmy: Arcus - Zakład Usług ElektrycznychArcus - Zakład Usług Elektryczn...
Wykonujemy: - pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych, -...
Logo firmy: AIDA - Ewa OrłowskaAIDA - Ewa Orłowska
Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe, pisemne, ustne....
Logo firmy: CZYŚCIOCHCZYŚCIOCH
Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego utrzymania czystości ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Lexstrada Kancelaria Prawna - opinie

 (21 opinii) dodaj opinię

Jeśli jeszcze nie ma tu Twojej opinii, podziel się z nami tym co myślisz o firmie Lexstrada Kancelaria Prawna, jej produktach lub usługach. Każda informacja może być przydatna dla klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Dodaj opinię o firmie

Lista opinii

Stanisław
2024-02-15 13:37:15
Szukając pomocy prawnej zadzwoniłem do kancelarii gdzie powiedzieli, że trzeba przyjść i zapłacić za poradę. Zadzwoniłem do innej powiedzieli, że wezmą sprawę, ale trzeba zapłacić z góry i nie gwarantują sukcesu. Zadzwoniłem więc do Lexstrada Kancelaria Prawna, gdzie w sposób przestępny, bez opłaty usłyszałem, że nie ma szans na wygraną. Polecam.
Marcel
2023-05-22 17:12:19
Szczerze polecam kancelarię LEXSTRADA.
Miła atmosfera, profesjonalna obsługa, duże zaangażowanie oraz fachowe doradztwo.
Data zdarzenia: 18.05.2023r.
Kinga
2023-03-19 21:59:07
Bardzo polecam Pana Mecenasa Przemysława Dziubaka. Szybki kontakt, trafna i rzetelna ocena sytuacji, niezwykle konkretne porady, a przy tym cierpliwość i zrozumienie jakim się wykazuje świadczą o jego ogromnym doświadczeniu oraz profesjonalizmie.
Łukasz
2023-03-07 20:05:54
Lubię filmy i seriale o agresywnych i trochę bezczelnych prawnikach. Wcześniej myślałem, że takie historie to czysta fikcja, ale Mecenas Dziubak pokazał, że w prawdziwym życiu również to jest możliwe. Pan Dziubak jest agresywny w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu - w imieniu swojego klienta walczy jak prawdziwy tygrys palestry. Zwalniając mnie niezgodnie z prawem, osoby, które to zrobiły, były pewne siebie, bezczelne i elokwentne. W sądzie, po krótkiej rozgrzewce z Panem Mecenasem, nie były w stanie wypowiedzieć bez jąkania nawet jednego zdania. Wywalczone odszkodowanie i odprawa to jedno, ale obserwowanie, jak bardzo malutcy w sądzie są ci, którzy w firmie mieli się za takich wielkich, jest cenniejsze niż pieniądze. Możliwość patrzenia z pierwszego rzędu, jak karma wraca, to jest usługa premium. Szczerze polecam Mecenasa Przemysława Dziubaka - to najlepszy specjalista od prawa pracy w Poznaniu.
Data zdarzenia: 2020-2023
Andrzej
2023-03-06 18:12:08
Polecam kancelarię LEXSTRADA. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Choć przyznam szczerze, że dałem się nieco wymanewrować (byłemu) pracodawcy to taktyka przyjęta przez p.mec. P. Dziubaka odniosła pełen sukces.
Strona przeciwna najwidoczniej czuła niedosyt bowiem wnieśli apelację. Przegrali również i tę rundę a ja odzyskałem pieniądze.
Data zdarzenia: luty 2023
Małgorzata
2023-02-14 22:27:28
Najlepsza Kancelaria - nie szukaj dalej!
1) Rzetelne opracowanie sprawy od strony prawnej z wcześniejszym jej wyjaśnieniem klientowi
2) Krótkie terminy realizacji pism procesowych i przedprocesowych
3) Przystępne ceny!!!
Szczerze polecam tą Kancelarię
Numer dokumentu: .
Małgorzata
2021-07-21 15:52:35
Mecenasa Przemysława Dziubaka cechuje wysoka kultura osobista i profesjonalizm. Jestem wdzięczna za omówienie mojej sytuacji w pracy i wskazanie możliwości na rozwiązanie zaistniałego problemu. Jeśli masz problem dot. prawa pracy to właściwy adres. Szczerze polecam.
Beata
2021-05-20 08:51:16
Gorąco polecam, profesjonalna obsługa, miła atmosfera, duże zaangażowanie, doświadczenie i skuteczność. Wszyscy w kancelarii są bardzo pomocni i sympatyczni.
Kamil
2020-11-12 12:53:40
Miałem doczynienia z kilkoma kancelariami jako pracodawca, zajmującymi się prawem pracy. Uważam że kancelaria Lexstrada jest jedną z lepszych w poznaniu. Zawsze fachowe doradztwo.
Nadia
2020-10-20 09:36:30
konsultacja super, bardzo pomocny jest pan mecenas, powiedział mi jakie mam opcje do wyboru i teraz będziemy tylko już działać

Jak dodać komentarz do opinii o Twojej firmie?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz zamieścić podziękowanie lub sprostowanie do wybranej opinii, to zaloguj się w Odi.pl.