Logo firmy: Secol s.c. Michał Olejniczak, Michał StiewingSecol s.c. Michał Olejniczak, M...
W ramach klubu sportowego Akademii Tenisa Prince realizujemy: - ...
Logo firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kalcyt Ireneusz KrowickiPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Ha...
Pokazy filmów (kino plenerowe, objazdowe, samochodowe, zimowe) i ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Promatek Media Julia PogorzelskaPromatek Media Julia Pogorzelsk...
- gry planszowe, - gry edukacyjne dla dzieci, - gry karciane,...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Ninja Kids Sp. z o.o.

Ninja Kids Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 211  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Gdańsk

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

573 ... pokaż tel.573 798 952


Opis firmy Ninja Kids Sp. z o.o.

1. Charakterystyka firmy:
Nasza firma oferuje ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w dzielnicach Gdańska, takich jak Przymorze, Wrzeszcz, Jasień, Chełm, Osowa oraz Sopot. Specjalizujemy się w zajęciach sportowych dla dzieci, które rozwijają zdolności fizyczne, kreatywność, ale również zdolności interpersonalne - relacje z rówieśnikami. W naszej ofercie znajdują się zajęcia parkour, akrobatyka, kalistenika, tory przeszkodowe, gry i zabawy oraz bieganie. Nasze zajęcia są zaprojektowane tak, aby rozwijać wytrzymałość i odporność dzieci, dzięki czemu uczestnicy stają się silniejsi, zdrowsi i bardziej pewni siebie.

Jesteśmy pasjonatami w swoich dziedzinach i posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Ich priorytetem jest zapewnienie dobrej zabawy bezpieczeństwa i komfortu uczestnikom podczas każdej sesji treningowej, aby dzieci mogły rozwijać wielopoziomowo - interdyscyplinarnie. W naszej ofercie mamy wiele opcji dla dzieci w wieku od 5 lat do 12 lat na różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu każde dziecko znajdzie coś dla siebie i będzie miało okazję do rozwijania swoich umiejętności i pasji.

Nasze zajęcia są również doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu po szkole. Dzięki aktywności fizycznej dzieci zyskują energię i motywację do nauki oraz rozwijają swoje zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej społeczności, która promuje zdrowy i aktywny styl życia dla dzieci.

2. Rok założenia firmy: 2023 - natomiast zajęcia organizujemy już od 2020 roku

3. Obszar działania: Trójmiasto

4. Do kogo jest skierowana: Do rodziców dzieci w wieku od 5 lat do 13 lat

5. Osiągnięcia firmy: 500+ obsłużonych klientów, współpraca z Gdański Ośrodkiem Sportu, pełna automatyzacja zarządzania zajęciami dla dzieci

6. Stosowane technologie: WodGuru, Skaleo, MailerLite, Elementor, Woocommerce, Verseo, Google Search Console, Google Tag Manager, GADS, GA-4 Meta Ads, Chat GPT-4, Copymate, Adobe,

7. Pracownicy:
- Jacek Czeczot - szukając w popkulturze postaci, która mogłaby dobrze opisać Jacka, trzeba postawić na Obelixa. Jacek, gdy był mały wpadł do kotła z eliksirem sportowym i tak przez całe życie go uprawia. Pasja do aktywności fizycznej jest zakodowana w każdej komórce jego ciała i duszy. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku - trener zajęć dla dzieci Ninja Kids
- Adam Zagórski - Pasjonat z błyskiem w oku, z setkami poprowadzonych treningów. Wierzy, że dożyje czasów, w których ludzie nie tylko będą wiedzieć, że sport jest ważnym elementem zdrowia, ale przede wszystkim będą go praktykować. Inżynier Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Gdańskiej - trener zajęć dla dzieci Ninja Kids.

8. Partnerzy:
- Gdański Ośrodek Sportu - współpracujemy z programem aktywuj się w gdańsku. Organizujemy bezpłatne wydarzenia aktywujące sportowo społeczeństwo tj.: - - Run Beach Morning, Morsowanie oraz rodzinne ognisko z Ninja Kids. Miasto Gdańsk jest naszym kluczowym partnerem, który pomaga nam docierać do innych osób z trójmiasta.
- Punkt przedszkolny Misiowy Raj - zaprzyjaźnione przedszkole, w którym prowadzimy zajęcia dla dzieci. Skupiamy się na wyjściach do lasu oraz grach i zabawach sportowych na świeżym powietrzu.
- WodGURU - Tomasz, który tworzy aplikację towarzyszy nam od początku naszego biznesu i doskonale rozwija swoją aplikację do zarządzania klubami. Dzięki nim możemy dostarczać lepszych wrażeń naszym klientom.
- ProfiLingua Gdańsk - dzięki tej szkole językowej możemy robić znakomite ferie zimowe, które łączą język angielski z zajęciami na świeżym powietrzu. Mamy dzięki nim dostęp do super warunków, w których możemy zjeść obiad, zostawić niepotrzebne rzeczy oraz wypocząć po wyprawie do lasu. Dodatkowo znajdują się w centrum miasta, co daje szansę na łatwe dostarczenie dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością poprawiającą kondycję fizyczną młodego pokolenia.

Oferta firmy

- sportowe zajęcia dla dzieci na świeżym powietrzu,
- półkolonie językowo survivalowe,
- półkolonie wędrowne,
- kolonie letnie survivalowe
- urodzinki dla dzieci

Obszar działania firmy

Gdańsk, Sopot

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »