Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: HEUTE Service Sp. z o.o.HEUTE Service Sp. z o.o.
Oferta rozpoczyna się od małych maszynek domowych poprzez urządze...
Logo firmy: Piotr WęcławiakDaruma Projekt - biuro projektowe
Doświadczeni architekci wykonają dokumentację projektową
Logo firmy: Quick Net InstalacjeQuick Net Instalacje
Oferujemy instalacje teletechniczne, a w szczególności. Montaż an...
Logo firmy Sebclean Sebastian Wiaderny

Sebclean Sebastian Wiaderny

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5745  

Firma w Odi.pl

ponad 18 lat

Miejscowość

Końskie

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

505 ... pokaż tel.505 013 613

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Sebclean Sebastian Wiaderny

Świadczymy usługi od 1999 roku. osuszanie budynków i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowych metodą iniekcji krystalicznej to nasza specjalność.

Osuszamy budynki, rozwiążemy Państwa problem typu :

- zawilgocone i zagrzybione mieszkanie

- zalane mieszkanie w skutek awarii instalacji wodnej, powodzi lub opadów atmosferycznych

- osuszenie nowego budynku z nadmiaru wilgoci technologicznej

Specjalizujemy się w następujących pracach:

- odtwarzanie izolacji poziomych i pionowych (osuszanie fundamentów, ścian, murów wewnętrznych i zewnętrznych) metodą INIEKCJI KRYSTALICZNEJ.

Osuszanie budynków z wilgoci pochodzącej z gruntu na skutek braku izolacji poziomej jak i pionowej w budynkach jest jednym z ważniejszych problemów technicznych podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Wynalazek INIEKCJI KRYSTALICZNEJ, wielokrotnie nagradzanej na najważniejszych światowych wystawach, dotyczy właśnie metody osuszania budynków, które uległy zawilgoceniu wskutek podciągania kapilarnego wód gruntowych. Istota metody polega na tym, że warstwa izolacyjna pozioma i pionowa tworzy się na skutek krystalizacji nierozpuszczalnych w wodzie minerałów w porach i kapilarach materiału budowlanego. Technologia iniekcji krystalicznej ma szereg zalet - jest to zdecydowanie najtańsza, stosowana w technologia osuszania budynków, jest przy tym ekologiczna. Do stworzenia blokady przeciwwilgociowej wykorzystuje mineralne preparaty wytwarzane w całości w Polsce i z surowców krajowych. Prace osuszeniowe (INIEKCJA KRYSTALICZNA) można wykonywać od zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

INIEKCJA KRYSTALICZNA to jedna z wielu metod osuszania budynków, ale w odróżnieniu od innych niezwykle tania, a przy tym bardzo wygodna i trwała. Technologię INIEKCJI KRYSTALICZNEJ można stosować do tworzenia izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej obiektu, bez konieczności odkopywania murów zewnętrznych. INIEKCJĘ KRYSTALICZNĄ wykorzystuje się do osuszania zawilgoconych obiektów, niezależnie od rodzaju materiału użytego do budowy murów. Nie ma także znaczenia ich grubość oraz stopień zawilgocenia czy zasolenia. Pojawia się wręcz zjawisko, że im bardziej zawilgocone są mury, tym skuteczniejsza jest INIEKCJA KRYSTALICZNA. W efekcie wytworzona blokada przeciwwilgociowa typu mineralnego działa praktycznie bezterminowo.- osuszamy po zalaniu, powodzi i w trakcie budowy – WYPOŻYCZAMY OSUSZACZE

OSUSZANIE Z WYKORZYSTANIEM OSUSZACZY KONDENSACYJNYCH polega na osuszeniu powietrza zawartego wewnątrz pomieszczeń przez skroplenie zawartej w nim pary wodnej. Powoduje to znaczne obniżenie wilgotności względnej powietrza na skutek czego zawarta w murze wilgoć odparowuje. Wilgotne powietrze jest zasysane przez urządzenie (osuszacz), w którym następuje kondensacja (skraplanie) pary wodnej. Woda odprowadzana jest do pojemnika lub bezpośrednio do kanalizacji.

- wykonujemy pomiar wilgotności tynków, ścian, posadzek

- wykonujemy badanie parametrów wewnątrz budynku takich jak: wilgotność powietrza, temperatura powietrza, temperatura powierzchni przegród budowlanych, temperatura punktu rosy (mostki termiczne, przemarzanie)

- chętnie doradzamy w zakresie izolacji.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ PROFESJONALNE USŁUGI DLA DOMU I JEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA.


CZYŚCIMY DYWANY, WYKŁADZINY, TAPICERKĘ- wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda czyszczenia na mokro, wykładzina/dywan po wyczyszczeniu pozostaje wilgotna. Do czyszczenia używamy profesjonalnych środków chemicznych renomowanych firm. Bez problemów jesteśmy w stanie doprowadzić do czystości ok. 500 m2 wykładziny dzienne. Metoda czyszczenia na mokro pozwala usunąć zabrudzenia wynikające z normalnego użytkowania oraz większość plam.


MYJEMY ELEWACJĘ, KOSTKĘ BRUKOWĄ ORAZ PRAKTYCZNIE WSZYSTKO WYKORZYSTUJĄC WYSOKIE CIŚNIENIE WODY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Polega na zmyciu warstw brudu pod działaniem wysokiego ciśnienia oraz środków chemicznych.


PIERZEMY WERTIKALE - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda czyszczenia na mokro. Polega na demontażu poszczególnych elementów, upraniu oraz osuszeniu i ponownym montażu. Zużyte elementy żaluzji wymieniamy na nowe.

UDRAŻNIAMY, CZYŚCIMY RURY, ODPŁYWY, RYNNY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda udrażniania wodą (HYDRODYNAMICZNA) pod wysokim ciśnieniem. Pozawala na bezpieczne udrażnianie kanalizacji, nie uszkadza rury. Możliwość wykonania usługi wewnątrz budynku jak i na zewnątrz.

Oferta firmy

Specjalizujemy się w następujących pracach:
- hydroizolacje fundamentów metodą natryskową,
- hydroizolacje dachów, tarasów metodą natryskową,
- systemowe hydroizolacje pod zielone dachy, tarasy,
- izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne pionowe, poziome,
- odtwarzanie hydroizolacji metodą iniekcji,◦osuszanie ścian, murów wewnętrznych i zewnętrznych,
- osuszanie budynków,
- osuszanie fundamentów,
- usuwanie wilgoci ze ścian,
-WYNAJEM WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY
- mycie elewacji
- mycie kostki brukowej
- czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »