Logo firmy PHU ARNET Puzyrkiewicz Artur

Strefaklimy.pl

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 24  

Firma w Odi.pl

13 dni

Miejscowość

Grójec

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

790 ... pokaż tel.790 622 130

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Strefaklimy.pl

Dynamiczna firma, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i montażu wysokiej jakości klimatyzacji precyzyjnej. Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak LG, Rotenso, Gree, Samsung, Daikin, Kaisai, Midea, Mitsubishi Electric, Toshiba i wielu innych, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Nasza działalność skupia się głównie na rynku krajowym, a w szczególności na obszarze województwa mazowieckiego. Oferujemy nasze usługi w wielu miastach, w tym w Warszawie, Mogielnicy, Wawrze, Radomiu, Brwinowie, Milanówku, Żyrardowie, Górze Kalwarii, Grodzisku Mazowieckim, Nowym Mieście nad Pilicą, Konstancinie-Jeziornie, Piastowie, Grójcu i Piasecznie.

Oferta firmy

Firma Artur Puzyrkiewicz to ekspert w dziedzinie klimatyzacji do mieszkań i biur. Nasza oferta skupia się przede wszystkim na montażu i serwisie wysokiej klasy systemów klimatyzacji.

Nasze usługi obejmują kompleksowe doradztwo w doborze odpowiednich systemów klimatyzacyjnych oraz ich projektowanie. Gwarantujemy fachowy montaż, konserwację urządzeń klimatyzacyjnych, szkolenia odbiorców w zakresie obsługi urządzeń klimatyzacyjnych, a także stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dostępny przez całą dobę, 365 dni w roku.

Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością zapewnimy Ci:

Indywidualną wizję lokalną, przeprowadzimy audyt i przygotujemy bezpłatną wycenę,
Udzielimy profesjonalnego doradztwa w wyborze odpowiedniego modelu klimatyzatora,
Ustalimy dogodną datę realizacji,
Zapewnimy kompleksowy montaż klimatyzacji,
Zajmiemy się regularnymi przeglądami, serwisem i naprawami.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »