Logo firmy

PioMag Piotr Stadnik

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 27  

Firma w Odi.pl

15 dni

Miejscowość

Opole

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

601 ... pokaż tel.601 681 893

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy PioMag Piotr Stadnik

PioMag to przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi transportowe i przeprowadzki. Firma dysponują flotą pojazdów, które umożliwiają transport przedmiotów o różnych gabarytach. Personel z rzetelnością podchodzi do każdego zlecenia co przekłada się na zadowolenie klientów. Przedsiębiorstwo gwarantuje fachowe podejście do każdego transportu. Zespół składa się doświadczonych kierowców, co przekłada się na bezpieczeństwo i sprawne wykonanie przeprowadzek czy różnego rodzaju transportu. Firma działa na terenie całej Polski.

Oferta firmy

Firma oferującą usługi w zakresie przeprowadzek i szeroko rozumianego transportu. Działa przede wszystkim w woj. opolskim, jednak na prośbę klienta potrafi pomóc na obszarze całego kraju. Podczas świadczenia usługi przewożone mienie zostaje maksymalnie zabezpieczone, a transport odbywa się w pierwszym możliwym terminie. Inną usługą dostępną w Piomag jest likwidacja mieszkań i biur. Firma zatrudnia wyłącznie specjalistów z odpowiednim stażem pracy, dzięki czemu gwarantuje jakość swych usług.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »