Logo firmy: Sklep Mebli Sosnowych Sosenka Violetta HuryszSklep Mebli Sosnowych Sosenka V...
Materace: - kieszonkowe - sprężynowe - sprężynowe typu multip...
Logo firmy: Lemar Mariusz LewickiLemar Mariusz Lewicki
Oferujemy wszystko do kompleksowego wyposażenia obiektu handloweg...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Zakład Stolarski Roman PatokaZakład Stolarski Roman Patoka
- meble kuchenne - meble biurowe - szafy wnękowe - garderoby ...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

P.P.H.U. Polica Krzysztof Kaczmarczyk

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 85  

Firma w Odi.pl

ponad 10 miesięcy

Miejscowość

Zawoja

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

787 ... pokaż tel.787 435 707

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy P.P.H.U. Polica Krzysztof Kaczmarczyk

Wood&Home to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości mebli oraz elementów wykończeniowych z drewna. Naszą misją jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych rozwiązań, które wzbogacają wnętrza i przyczyniają się do stworzenia wyjątkowego i przytulnego domu.

Jesteśmy dumni z naszego bogatego doświadczenia w branży meblarskiej i doskonałej jakości naszych wyrobów. Każdy mebel, który opuszcza nasze warsztaty, jest starannie wykonany przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy kładą nacisk na najdrobniejsze detale. Stawiamy na solidność konstrukcji i trwałość materiałów, aby zapewnić naszym klientom produkty, które będą cieszyć ich przez wiele lat.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór mebli, takich jak kuchnie, łazienki, sypialnie, jadalnie i saloniki. Każdy z naszych projektów jest indywidualnie dostosowywany do preferencji i potrzeb klienta. Dzięki temu możemy spełnić najbardziej wyszukane wymagania i stworzyć meble, które idealnie wpasują się w każde wnętrze.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »