Logo firmy

Pro Gres Instal - Pompy Ciepła - Grzegorz Masłowski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 54  

Firma w Odi.pl

26 dni

Miejscowość

Raczki

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

513 ... pokaż tel.513 625 633


Opis firmy Pro Gres Instal - Pompy Ciepła - Grzegorz Masłowski

Firma Pro Gres Instal działa na terenie takich miejscowości jak Suwałki, Olecko, Ełk, Augustów i okolice. Zajmujemy się montażem systemów grzewczych i fotowoltaiki. Naszą specjalizacją są gruntowe pompy ciepła, pod które wykonujemy również odwierty. Zaczynamy od dogłębnej analizy budynku, w którym ma być wykonana instalacja. Dopiero na tej podstawie dobieramy odpowiednie urządzenia i instalacje. Modernizujemy stare kotłownie oraz tworzymy nowe maszynownie.

Oferta firmy

Główną osią działalności naszej firmy są systemy grzewcze. Zajmujemy się montażem pomp ciepła. Naszą specjalnością są gruntowe pompy ciepła. Wykonujemy również odwierty. Zajmujemy się również montażem instalacji fotowoltaicznych. Rozpoczynamy od wykonania audytu budynku - z czego jest zbudowany, jak grube są ściany idach, jaka jest jego izolacja, czy posiada piwnicę lub poddasze, jakie są okna i ile ich jest itd. Dopiero na tej podstawie proponujemy odpowiednie rozwiązanie i po uzgodnieniu wszystkich szczegółów przystępujemy do działania.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »