Logo firmy

Kera Salon Meblowy

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 17  

Firma w Odi.pl

9 dni

Miejscowość

Tarnów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

146 ... pokaż tel.146 299 669

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Kera Salon Meblowy

Kera Meble to firma oferująca nowoczesne meble, w tym stoły, krzesła, narożniki, szafy i wiele innych. W ich asortymencie znajdują się produkty o różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach, dostępne od renomowanych producentów takich jak Forte, Gała Meble, Halmar, Helvetia Meble Wieruszów, Lenart czy Restol Meble. Firma szczególnie zwraca uwagę na funkcjonalność swoich mebli oferując rozkładane stoły, szafy z lustrem czy narożniki z funkcją spania i relaksu. Dodatkowo, Kera Meble proponuje również meble wyposażone w oświetlenie LED oraz system cichego domyku. W ofercie znajdują się produkty wykonane z różnorodnych materiałów, takich jak płyta MDF, stal szczotkowana, tkanina velvet oraz metal malowany proszkowo. Firma regularnie prowadzi promocje na wybrane produkty, a czas realizacji zamówienia wynosi standardowo od 6 do 8 tygodni.

Oferta firmy

Firno Kera specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości mebli. Wśród nich można znaleźć między innymi stoły, krzesła, szafy i wiele innych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »