Logo firmy: Tomorrows System Sp. z o.o.Tomorrows System Sp. z o.o.
1. Kompletne głowice laserowe (ang. laser head) do seryjnie produ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PHU BowiPHU Bowi
HDMI, hdmi rozgałęźniki, splitter, sumatory, cb radia, cb radio, ...
Logo firmy: Sedrex Ryszard ZiółeckiSedrex Ryszard Ziółecki
Oferujemy naszym klientom: 1. Bez abonamentowy system GPS AutoS...

Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Revento Kamil Ekiert

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 72  

Firma w Odi.pl

ponad 10 miesięcy

Miejscowość

Poznań

Rok założenia

2018

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

536 ... pokaż tel.536 042 442


Opis firmy Revento Kamil Ekiert

Podaruje stanowi wirtualny sklep oferujący praktyczne prezenty dedykowane mężczyznom, kobietom i dzieciom, wszystko to w niesamowicie atrakcyjnych cenach. W zdecydowanej większości przypadków, dokonane zamówienia opuszczają nasze magazyny w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Oferta firmy

W naszym asortymencie posiadamy wiele fascynujących pomysłów na doskonały upominek dla bliskiej osoby. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że prezenty oferowane naszym Klientom nie tylko wyróżniają się swoją atrakcyjnością i trafnością, ale także są starannie zabezpieczone, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas dostarczania. Dodatkowo, priorytetem dla nas jest ekspresowa wysyłka zamówionych prezentów, zapewniając, żebyś mógł jak najszybciej obdarować swoją ukochaną osobę.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »