Logo firmy: Przedsiębiorstwo Inżynierskie Kontech Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Inżynierskie K...
Wykonujemy usługi w zakresie prac projektowych, konstrukcyjnych, ...
Logo firmy: MIARY I WAGI Sp.J.MIARY I WAGI Sp.J.
- waga samochodowa, - wagi samochodowe, - wagi najazdowe, - wa...
Logo firmy: Jolanta Jolanta KowalczykJolanta Jolanta Kowalczyk
Urządzenia fiskalne - kasy Częstochowa i drukarki fiskalne: Posne...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy

Selfa GE S.A.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1900  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Szczecin

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

101-150

Telefon

91 8... pokaż tel.91 814 63 72

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Selfa GE S.A.

Selfa Grzejnictwo Elektryczne S. A to największy polski producent elementów grzejnych. Ustabilizowana pozycja ( tradycja Selfy sięga 1932 roku), wieloletnie doświadczenie oraz sukcesywnie rosnąca sprzedaż pozwoliły nam na miano lidera dostawcy najwyższej jakości elementów grzejnych w Polsce.

Dzisiejsza pozycja firmy jest wynikiem dynamicznego rozwoju osiągniętego dzięki zrealizowanym projektom inwestycyjnym w latach 2001-2007 polegającym m. in. na kompleksowej modernizacji parku maszynowego, hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym oraz zakupie nowych maszyn i urządzeń technologicznych. . Przyjęliśmy, iż kryterium wyznaczającym istnienie Selfy jest spełnianie oczekiwań Klientów. W tym celu opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością oparty na wymaganiach normy PN EN ISO 9001: 2001 ( certyfikowany przez niemiecki instytut VDE ). Dzięki temu mogliśmy ustalić i zagwarantować zgodność produktów i usług z wymaganiami Klientów. Nasze produkty posiadają certyfikaty m. in. niemieckiego Instytutu VDE a także certyfikat organizacji UL

Oferta firmy

Kompletne rozwiązania pozwalające na kontrolę i regulację temperatury w różnych zastosowaniach oraz procesach technologicznych. Skrzynki sterownicze są wykonywane wg specyfikacji i potrzeb.

Wielokanałowe układy regulacji w obudowach metalowych: zbudowane w oparciu o niezależne regulatory temperatury, regulatory wielokanałowe lub sterowniki PLC; możliwość zastosowania paneli LCD z wizualizacją systemu oraz przygotowanie dedykowanego oprogramowania działającego na komputerze.

Marki w ofercie firmy

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »