Logo firmy

Certop

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 35  

Firma w Odi.pl

26 dni

Miejscowość

Olsztyn

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

513 ... pokaż tel.513 169 804


Opis firmy Certop

Certop to zespół składający się z trzech ekspertów specjalizujących się w realizacji świadectw energetycznych w Poznaniu, niezbędnych zarówno przy sprzedaży, wynajmie nieruchomości, jak i po zakończeniu budowy, przebudowie lub zmianie sposobu użytkowania budynku. Nasza firma jest wpisana do centralnego rejestru osób uprawnionych do wydawania świadectw energetycznych (Świadectwo Charakterystyki Energetycznej) przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii (MRiT).

Oferta firmy

W Certop oferujemy kompleksową usługę obejmującą wydawanie świadectw energetycznych w Poznaniu dla mieszkań w blokach i budynkach wielorodzinnych, domów zarówno wolnostojących, jak i w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej, oraz wszelkich innych lokali czy budynków.
Co wyróżnia Certop?
Terminowa realizacja zleceń,
Przygotowanie certyfikatu energetycznego na podstawie samodzielnie zgromadzonych danych,
Stały kontakt z klientem,
Profesjonalizm.
Zachęcamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej oferty Certop - świadectwa energetyczne Poznań. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zapewniamy szybkie i rzetelne wykonanie zleceń, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »