Logo firmy: F.H. TRI-COLOR 2F.H. TRI-COLOR 2
Skrócona oferta dostępnych materiałów 3M. 3M Green Corps 125x3x2...
Logo firmy: Emil Jurek CzyrkiewiczEmil Jurek Czyrkiewicz
Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nowy produkt na ryn...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mimal Krystyna FludraPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Us...
Produkujemy lekkie maszyny i narzędzia pomocne w pracach brukarsk...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

ŚWIATŁO Elżbieta Sulejko

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1451  

Firma w Odi.pl

ponad 11 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

22 8... pokaż tel.22 867 11 12

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy ŚWIATŁO Elżbieta Sulejko

ŚWIATŁO Elżbieta Sulejko to firma trudniąca się importem, produkcją i dystrybucją sprzętu oświetleniowego i elektrycznego. Nasze produkty powstają z najlepszej jakości europejskich elementów. Wśród asortymentu znajdują się różnego typu oprawy, systemy szynowe, wkłady zapłonowe. Zapewniamy oświetlenie dostosowane dla budynków o dowolnym przeznaczeniu. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe. Trudnimy się doradztwem, tworzeniem projektów, montażem i naprawianiem opraw. Zapewniamy całkowity profesjonalizm.

Oferta firmy

Specjalnością firmy ŚWIATŁO jest import, produkowanie i sprzedaż wysokiej jakości sprzętu do oświetlenia i elektrycznego.
Oferta obejmuje oprawy świetlówkowe, hermetyczne, downlight itp.

Mamy obszerny wybór systemów szynowych, w tym reflektory metalohalogenkowe, szynoprzewody nośne. Zaopatrujemy też klientów we wkłady zapłonowe. Obszar usług oferowanych przez naszą firmę zawiera fachowe doradztwo, opracowywanie projektów, montowanie i reperowanie opraw.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »