Logo firmy: Arrakis Andrzej MarzentaArrakis Andrzej Marzenta
Komputery klasy High-End, Chłodzenie wodne, tuning komputerów Ali...
Logo firmy: Aranet Usługi Internetowe Piotr KuźmaAranet Usługi Internetowe Piotr...
odzyskiwanie danych, naprawa komputerów i laptopów, informatyka...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Komtech Piotr MartuszewskiKomtech Piotr Martuszewski
- budowa i dostawa systemów informatycznych - montażu i dostawa ...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Syriusz Sp. z o. o.

Syriusz Sp. z o. o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4903  

Firma w Odi.pl

ponad 15 lat

Miejscowość

Rzeszów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

11-20

Telefon

603 ... pokaż tel.603 722 496


Opis firmy Syriusz Sp. z o. o.

Firma Syriusz jest producentem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Początek działalności spółki to kwiecień 1991r. Celem spółki jest dostarczanie przedsiębiorstwom systemów informatycznych i usług, które w znaczący sposób wpływają na wzrost ich konkurencyjności na rynku. Nasze systemy wspomagają codzienną działalność firmy związaną z ewidencją i obsługą zdarzeń gospodarczych jak również umożliwiając uzyskanie precyzyjnych informacji usprawniają proces zarządzania firmą i podejmowania kluczowych decyzji.

Firma Syriusz dostarcza pełnego wsparcia serwisowego w procesie wdrażania i użytkowania systemu informatycznego. Mamy za sobą ponad 18 lat doświadczeń w branży informatycznej i doskonale wiemy jak poważnym przedsięwzięciem dla firmy jest zmiana oprogramowania komputerowego. System informatyczny to tylko część naszej oferty dla Państwa. Naszym celem jest to aby klient był w pełni usatysfakcjonowany funkcjonalnością programu oraz czuł się bezpieczny. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na solidny serwis i wsparcie na etapie wdrażania programów oraz podczas ich użytkowania. Oferujemy skuteczny serwis zdalny jak również w razie potrzeby wsparcie techniczne na miejscu. Oferowane przez Syriusz standardy usług pomocy technicznej świadczonej za pośrednictwem telefonu oraz Internetu zapewnią Państwu bezpieczeństwo i pozwolą w pełni wykorzystywać możliwości aplikacji firmy Syriusz.

Firma Syriusz to bezpieczeństwo inwestycji. Doświadczenia zdobywane przez lata wykorzystujemy do ciągłego rozwijania naszych produktów i usług. Tworzymy rozwiązania będące odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby Klientów. Służymy radą i oferujemy odpowiednio dobrane rozwiązanie w zależności od faktycznego zapotrzebowania przedsiębiorstwa

Oferta firmy

Syriusz oferuje:
- oprogramowanie dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych
- możliwość dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy
- doradztwo w zakresie pozyskania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań informatycznych
- usługi serwisowe
- systemy mobilne dla przedstawicieli pracujących w terenie
- urządzenia fiskalne i urządzenia do wyposażenia sklepów
- szkolenia autoryzacyjne dla serwisantów urządzeń fiskalnych
- szkolenia dla użytkowników końcowych

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »