Logo firmy: Betafence Sp. z o.o.Betafence Sp. z o.o.
Betafence oferuje rozwiązania kompleksowe : - doradztwo i wsparc...
Logo firmy: IMT - Biuro KonstrukcyjneIMT - Biuro Konstrukcyjne
Projekty konstrukcji budynków kubaturowych i inżynierskich. Nad...
Logo firmy: Wyrób Cegły Ceramicznej Bogumił SosnowskiWyrób Cegły Ceramicznej Bogumił...
- cegła pełna - cegła dziurawka - cegła ktarówka K2 - cegła kt...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy TKKJ-System S.C.

TKKJ-System S.C.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5167  

Firma w Odi.pl

ponad 16 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

601 ... pokaż tel.601 622 786


Opis firmy TKKJ-System S.C.

Firma nasza powstała jako spółka dwóch samodzielnych podmiotów gospodarczych z kilkuletnią praktyką.

Od chwili powstania ( 04.1992 ) firma przyjęła nazwę „ Instalatorstwo Elektryczne S.C.” , stopniowy rozszerzaliśmy zakres świadczonych usług.

Od czasu zmiany siedziby i nazwy ( 02.2000 ) występujemy jako „ TKKJ-System S.C. ”

Dewizą naszej Firmy jest to, by wszelkie prace powierzone nam przez Zamawiającego były wykonane terminowo i zgodnie z Jego życzeniem.

Ogółem zatrudniamy 10 stałych wysokokwalifikowanych pracowników. Jesteśmy w stanie w każdej chwili zwiększyć stan liczebny załogi. Posiadamy niezbędna kwalifikacje przy wykonawstwie prac ogólnoelektrycznych, teletechnicznych, zabezpieczenia mienia budowlanych i sanitarnych.

W celu dotrzymania terminu umownego jesteśmy w stanie zorganizować pracę w ruchu ciągłym na 2-3 zmiany. W uzupełnieniu kadry ludzkiej dysponujemy własnym sprzętem technicznym i transportowym .

Pomimo , że podstawą działalności Firmy jest świadczenie usług i w branżach elektrycznej, telefonicznej, elektronicznej i komputerowej, w zależności od potrzeb gotowi jesteśmy rozszerzyć zakres świadczonych usług .

Pragnę nadmienić, że Firma nasza ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu prac remontowo – inwestycyjnych i konserwacyjnych w różnego typu obiektach. Do poważniejszych naszych Inwestorów należy zaliczyć Komendę Stołeczną Policji ,Prokuraturę Okręgową , Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej SZSZ MSWiA oraz kilka innych jednostek z Resortu Spraw Wewnętrznych i Wymiaru Sprawiedliwości.

Oferta firmy

Naszą specjalnością są : instalacje elektryczne, sieci komputerowe, usługi informatyczne, instalacje telefoniczne i teletechniczne, alarmy, systemy zabezpieczenia mienia, telewizja przemysłowa, oraz pokrewne branże.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »