Logo firmy: MDS Projekty TechniczneMDS Projekty Techniczne
Nasza firma zajmuje się tworzeniem dokumentacji i wykonawstwem: w...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Zakład produkcyjno-handlowy Bepolplast I Małgorzata Bęben, Wojciech Bęben, Łukasz Bęben Sp. j.Zakład produkcyjno-handlowy Bep...
1) Kształtki techniczne i akcesoria meblowe i budowlane z tworzyw...
Logo firmy: TAMIPOL T.M.D. Polańscy Sp. j.TAMIPOL T.M.D. Polańscy Sp. j.
- akcesoria balonowe - balony - fontanny tortowe - mieszade...

Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy UNI-MASZ H.M.Juszczuk Sp.j

UNI-MASZ H.M.Juszczuk Sp.j

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 8515  

Firma w Odi.pl

ponad 19 lat

Miejscowość

Jastków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

81 4... pokaż tel.81 471 49 59


Opis firmy UNI-MASZ H.M.Juszczuk Sp.j

Projektowanie i produkcja maszyn i urządzen dla przemysłu spożywczego, przetwórczego. Technologie mikrofalowo-próżniowe w przemyśle spożywczym. Produkowane urządzenia wykonujemy ze stali kwasoodpornej i materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Realizujemy zamówienia nietypowe, indywidualne, według projektów własnych lub powierzonych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników. Naszą ofertę kierujemy do chłdni i zamrażalni oraz do zakładów przetwórczych. Rozpoczęta działalność od 1996r. pozwoliła nam na zdobycie dużego doświadczenia i bogatej listy referencyjnej klientów.

Oferta firmy

Transportery, przenośniki, myjki do owoców i warzyw, kalibrowniki, odszypułczarki, grysowniki-rozdrabniacze, dozowniki wibracyjne do mrożonek, wywrotnice, blanszowniki-rozparzacze, glazurowniki do brokuła, linie do obróbki pieczarek, linie do sortowania owoców, nietypowe konstrukcje ze stali kwasoodpornej.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »