Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Sklep Brąz wyroby z mosiądzu, upominki orientalne Elżbieta Merks-JasieńskaSklep Brąz wyroby z mosiądzu, u...
Wyroby z mosiądzu: - zegary - świeczniki - zestawy kominkowe ...
Logo firmy: Przedsiębiorstwo IRGA Ireneusz GasiewiczPrzedsiębiorstwo IRGA Ireneusz ...
Sprzedaż i montaż bram garażowych i przemyslowych. Drzwi stalowyc...
Logo firmy: Piotr WęcławiakDaruma Projekt - biuro projektowe
Doświadczeni architekci wykonają dokumentację projektową
Logo firmy WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk

WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 94  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Sieradz

Rok założenia

1992

Zatrudnionych

5-10

Telefon

604 ... pokaż tel.604 231 461


Opis firmy WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk

WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk, Sieradz, Wieluń, Kalisz, Łask, Zduńska Wola, Warszawa.
Włodarczyk Projekt to Architektoniczne Biuro Projektowe z ponad 25-letnim doświadczeniem, które powstało z pasji do projektowania domów, willi, a także luksusowych rezydencji. Na każdym etapie współpracy projektowej zapewnimy Państwu fachowe wsparcie oraz doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań. Tworzymy indywidualne projekty domów i willi na zamówienie i projekty rozbudowy domów. Nasi architekci specjalizują się w projektowaniu luksusowych, ekskluzywnych willi i rezydencji mieszkalnych wraz z projektami wnętrz. Zaprojektowaliśmy już ponad 60 willi i rezydencji luksusowych z basenem.Tym, co wyróżnia nasze biuro projektowe jest umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby naszych inwestorów. Z zaangażowaniem i pasją realizujemy usługi architektoniczne oraz projektowe na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Sieradz, Łask, Zduńska Wola, Wieluń, Kalisz, Kępno, Wieruszów, Łódź, Warszawa oraz za granicą.
Biura do spotkań mamy w Łodzi, Warszawie oraz w Sieradzu gdzie jest nasza pracownia. Zapraszamy do współpracy!

Oferta firmy

Naszą specjalnością jest projektowanie luksusowych willi i rezydencji dla wymagającego klienta. Zakres naszych usług architektonicznych to: projekty domów, projekty willi ekskluzywnych, projekty luksusowych rezydencji z basenami, projekty i adaptacje projektów gotowych domów, projekty indywidualne na zamówienie, projekty budynków handlowych i galerii, projekty budynków biurowych, projekty przedszkola i żłobka, projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, projektu budynków przemysłowych i produkcyjnych a także projekty hal magazynowych, do projektowanych przez nas willi i rezydencji wykonujemy projekty wnętrz luksusowych domów, wykonujemy opinie i ekspertyzy techniczne budowlane. Architekt Jarosław Włodarczyk jest Rzeczoznawcą Budowlanym w specjalności architektonicznej oraz posiada uprawnienia budowlane konserwatorski do projektowania oraz nadzorowania robót budowlanych na obiektach zabytkowych pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Sieradz, Łask, Zduńska Wola, Wieluń, Kalisz, Kępno, Wieruszów, Łódź, Warszawa.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »