Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: CZYŚCIOCHCZYŚCIOCH
Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego utrzymania czystości ...
Logo firmy: AIDA - Ewa OrłowskaAIDA - Ewa Orłowska
Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe, pisemne, ustne....
Logo firmy: Arcus - Zakład Usług ElektrycznychArcus - Zakład Usług Elektryczn...
Wykonujemy: - pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych, -...

Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Zakład Higieny Sanitarnej Krzysztof Łusiak

Zakład Higieny Sanitarnej Krzysztof Łusiak

 (2 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7817  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Chełm

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

606 ... pokaż tel.606 500 495


Opis firmy Zakład Higieny Sanitarnej Krzysztof Łusiak

Firma powstała w 1997 roku i do chwili obecnej zajmuje się profilaktyką i zwalczaniem zagrożeń sanitarnych i epidemiologicznych. Firma należy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Jedyna w powiecie Chełmskim reprezentowana jest przez specjalistę DDD i jako jedna z nielicznych w Polsce posiada Certyfikat CEPA. Wysoki poziom kwalifikacji pracowników naszej firmy wpływa na rzetelne i profesjonalne wykonanie zleconych nam zadań.

Oferta firmy

Oferta nasza skierowana jest zarówno do firm jak i do osób prywatnych. W skład pakietu naszych usług wchodzi wykonanie 1) Dezynfekcji (odkażenie), 2) Dezynsekcji (zwalczanie szkodliwych owadów),3) Deratyzacji (zwalczanie szkodliwych gryzoni), 4) Dezodoryzacji (zlikwidowanie przykrych zapachów), 5) Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka. W zakres usługi dla firm wchodzi Audit wewnętrzny – raportowanie oraz Inspekcje Biologa Terenowego – raportowanie. Oprócz wymienionych tutaj czynności wykonujemy również inne usługi wynikłe z potrzeb zleceniodawcy.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »