Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
VDC Automatic s.c.
W skład naszej oferty wchodzą Banner Engineering: czujniki opty...
Aterm Krzysztof Mazur
- regulatory temperatury - czujniki temperatury - przekaźniki S...
Specjalistyczny Sklep ANTENA Gd...
- Kable połączeniowe chinch-chinch (RCA-RCA) eur...
Logo firmy AAT Holding S.A.

AAT Holding S.A.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3611  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

201-300

Telefon

22 5... pokaż tel.22 546 05 46


Opis firmy AAT Holding S.A.

Grupa kapitałowa AAT HOLDING S.A. jest największym krajowym producentem i dostawcą elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia obejmujących segmenty: systemów sygnalizacji pożarowej, systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów kontroli dostępu oraz pozostałych systemów (dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów audio i wideodomofonowych itp.). Dzięki kompleksowej ofercie oraz najwyższej jakości rozwiązaniom - tworzonym przez zespół doświadczonych inżynierów - AAT HOLDING przez ponad 20 lat działalności osiągnął pozycję lidera na polskim rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń.
AAT jest właścicielem największego w Polsce i wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta elektronicznych systemów sygnalizacji pożarowej, przedsiębiorstwa POLON-ALFA. To również producent jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek telewizji dozorowej NOVUS. Zarządzanie oferowanymi przez AAT systemami monitoringu opiera się na autorskim, specjalistycznym programie NMS (NOVUS Management System). Unikalnym rozwiązaniem w ofercie spółki jest również innowacyjne oprogramowanie VENO do wizualizacji i integracji systemów zabezpieczenia mienia. Uzupełnieniem zaawansowanych technologicznie produktów własnych jest dystrybucja nowoczesnych urządzeń i systemów ochrony osób i mienia, renomowanych producentów.
Posiadamy największą w Polsce sieć dystrybucji, składającą się z dwunastu oddziałów w największych miastach Polski oraz głównej siedziby zlokalizowanej w Warszawie.

Oferta firmy

DYSTRYBUOWANE MARKI

- POLON-ALFA
- NOVUS
- DSC
- KANTECH
- ATSUMI
- TOA
- EVIX
- HeiTel
- OPTEX
- AFG
- MERAVEX
- KIDDE
- RBH
- PRODAS UNITON
- BTicino LEGRAND
- PULSAR
- EVER

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »