Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Agnieszka Świercz Do DoAgnieszka Świercz Do Do
- akcesoria do karmienia, - akcesoria do kąpieli, - akcesoria d...
Logo firmy: Foto-Press Dział Fotografiki Cyfrowej Radosław GancarczykFoto-Press Dział Fotografiki Cy...
Nasza oferta obejmuje albumy ślubne, dziecięce i okolicznościowe....
Logo firmy: Artblue.pl Rafał FedynaArtblue.pl Rafał Fedyna
- strony www - sklepy internetowe - prezentacje - komputery -...
Logo firmy Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1958  

Firma w Odi.pl

ponad 16 lat

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

12 4... pokaż tel.12 444 78 26


Opis firmy Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu jest spółką świadczącą usługi konsultingowe z zakresu IT i zarządzania. Współpraca z profesjonalną firmą doradczą przynosi przedsiębiorstwom wymierne korzyści, do których należą między innymi: minimalizacja ryzyka niepowodzeń projektów IT, szybka reakcja na sytuacje problematyczne, pojawiające się w trakcie informatyzacji firmy oraz sprawne ich rozwiązanie, ograniczenie kosztów wynikających z konsekwencji stosowania rozwiązań IT niewłaściwie dobranych do potrzeb organizacji, dostępność ekspertów dziedzinowych w modelu outsourcingu, słuszność dokonanych wyborów w zakresie technologii informacyjnych, wsparcie w kontaktach z producentami i dostawcami oprogramowania oraz usług wdrożeniowych, obiektywna ocena sytuacji spornych przez niezależnych specjalistów, kompleksowa asekuracja inwestycji informatycznych.

Zespół konsultantów CeDIZ posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradczej oraz bogatą listę referencyjną ponad stu zrealizowanych projektów krajowych i międzynarodowych. Zajmujemy się wspieraniem wdrożeń szerokiej gamy systemów informacyjnych dla przedsiębiorstw. Budujemy strategie informatyzacji, opracowujemy modele procesów gospodarczych, organizujemy przetargi na rozwiązania informatyczne oraz bezpośrednio wspieramy naszych Klientów w realizacji projektów informatycznych i zarządczych.

Dostarczamy usługi doradcze i wsparcie realizacyjne m.in. w zakresie: konsultingu strategicznego, projektów doskonalenia organizacji, przygotowania do wdrożeń systemów informacyjnych w przedsiębiorstwach, wsparcia w wyborze systemów informatycznych i negocjacjach umów na ich realizację, audytu i doradztwa projektowego, działalności szkoleniowej. Zakres usług oferowanych przez CeDIZ każdorazowo dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oferta firmy

- analizy przedwdrożeniowe,
- doradztwo w przetargu na wybór systemu,
- konsulting strategiczny,
- audyt i doradztwo projektowe,
- doskonalenie organizacji,
- audyt stron www;

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »