Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Warsaw Trade Sp. z o.o.Warsaw Trade Sp. z o.o.
- okulary sportowe, - okulary polaryzacyjne, - okulary fotochro...
Logo firmy: Mimo Multimedia Dobre Strony Internetu Wieńczysława Buda-PełczyńskaMimo Multimedia Dobre Strony In...
- strony internetowe, - sklepy internetowe, - strony www z pa...
Logo firmy: Optinet s.c.Optinet s.c.
- strony www, - serwery wirtualne, - domeny, - stałe łącza, -...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy iGrapes Sp. z o.o.

iGrapes Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 78  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Lublin

Rok założenia

2019

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

511 ... pokaż tel.511 110 116


Opis firmy iGrapes Sp. z o.o.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia nowoczesnych rozwiązań IT, które wspierają rozwój biznesów. Nasza pasja i doświadczenie pozwalają nam dostarczać innowacyjne usługi dostosowane do unikalnych potrzeb każdego klienta. Skupiamy się na wykorzystaniu najnowszych technologii, aby zapewnić naszym partnerom przewagę konkurencyjną na rynku.

Oferta firmy

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań marketingowych online. Nasza oferta obejmuje projektowanie responsywnych stron internetowych, rozwój sklepów online oraz tworzenie dedykowanych aplikacji webowych. Stawiamy na innowacyjność i skuteczność, zapewniając naszym klientom narzędzia niezbędne do skutecznego wyróżnienia się w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie usług, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także realnie przekładają się na wzrost biznesowy.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »