Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: F.H.U. Iguana s.c.F.H.U. Iguana s.c.
Cigarro.pl to sklep z prawdziwymi cygarami z Kuby, Dominikany, Ho...
Logo firmy: Adaptive Radosław RejmanAdaptive Radosław Rejman
Specjalizacja firmy Adaptive to skuteczne pozycjonowanie stron in...
Logo firmy: WEB 200 Tomasz LatusekWEB 200 - Tomasz Latusek
Projektowanie nowoczesnych stron oraz sklepów internetowych.

Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Createsoft Marcin Pochopień

Createsoft Marcin Pochopień

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4081  

Firma w Odi.pl

ponad 16 lat

Miejscowość

Kielce

Rok założenia

2007

Zatrudnionych

1-4

Telefon

887 ... pokaż tel.887 974 734


Opis firmy Createsoft Marcin Pochopień

Sklepami internetowymi zajmujemy się od 2002 roku. Wtedy to powstała pierwsza wersja naszego oprogramowania. Do 2007 roku działaliśmy jako grupa niezależnych projektantów. Od 2007 istniejemy jako firma Createsoft.

Dbając o wysoką jakość produktów współpracujemy ze specjalistami z branży informatycznej, z dziedziny e-marketingu, grafikami, dzięki czemu jesteśmy w stanie solidnie i na czas zrealizować każdy projekt.

Oferta firmy

Oferujemy funkcjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Sklep obsługuje wszystkie wersje językowe i waluty świata. Posiada możliwość wgrania dowolnej ilości szat graficznych. Jest kompatybilne z wieloma płatnościami, pasażami i porównywarkami cen. Zapewniamy bezpłatną instalacja i wsparcie techniczne oraz ciągły rozwój oprogramowania.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »