Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Warsaw Trade Sp. z o.o.Warsaw Trade Sp. z o.o.
- okulary sportowe, - okulary polaryzacyjne, - okulary fotochro...
Logo firmy: Createsoft Marcin PochopieńCreatesoft Marcin Pochopień
Oferujemy funkcjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu inter...
Logo firmy: P.P.H.U. GaussP.P.H.U. Gauss
- strony www, - oprogramowanie dla firm, - badania statystycz...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy EKX.PL Sp. z o.o.

EKX.PL Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 120  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

883 ... pokaż tel.883 787 809


Opis firmy EKX.PL Sp. z o.o.

EKX.PL to międzynarodowa agencja interaktywna z Krakowa. Tworzymy wyjątkowe, nowoczesne strony internetowe dla firm. Budowane przez nas witryny są w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO, szybkie w działaniu, dostosowane do bieżących trendów i standardów oraz w pełni responsywne (dostosowują się zarówno do urządzeń mobilnych typu telefon, tablet jak i stacjonarnych komputer, laptop, tv). Świadczymy usługi z zakresu pozycjonowania i optymalizacji SEO - poprawimy wyniki Twojej firmy dzięki wdrożeniu działań pozycjonowania lokalnego, wykreujemy w sieci pozytywny wizerunek dla Twojego przedsiębiorstwa.

Oferta firmy

Zbudujemy dla Twojego przedsiębiorstwa dochodową stronę internetową. Projektujemy WWW, które sprzedają.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu tworzenia stron internetowych o charakterze min. wizerunkowym (wizytówki, one-page, landing page), sprzedażowym (sklep internetowy, strona sprzedażowa dla produktu / usług) i usługowym (platformy usługowe, strony sprzedające usług).

Z kodem rabatowym ODI przyznamy Państwu 10% rabat - kontaktując się z nami powołaj się na naszą wizytówkę w tym serwisie.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »