Logo firmy: Daruma Projekt - biuro projektoweDaruma Projekt - biuro projekto...
zakres usług: • hale usługowe i przemysłowe; • budynki jedno i ...
Logo firmy: Quick Net InstalacjeQuick Net Instalacje
Oferujemy instalacje teletechniczne, a w szczególności. Montaż an...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Przedsiębiorstwo IRGA Ireneusz GasiewiczPrzedsiębiorstwo IRGA Ireneusz ...
Sprzedaż i montaż bram garażowych i przemyslowych. Drzwi stalowyc...
Logo firmy FHU Uni-Mar Marek Głuszak

FHU Uni-Mar Marek Głuszak

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 6125  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Tarnów

Rok założenia

1995

Zatrudnionych

1-4

Telefon

601 ... pokaż tel.601 500 936


Opis firmy FHU Uni-Mar Marek Głuszak

FHU UNI-MAR - okna i drzwi od 1995r. specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej, rolety, żaluzje zewnętrzne, bramy garażowe - markowych producentów, tj. firm VETREX, Eko Okna, GERDA, NOVOFERM, Portos, Selt , Wikęd. W firmie można zamówić okna i drzwi z pcv, drewna, aluminium i stali, w dowolnych kształtach i wielu kolorach, w cenach fabrycznych.
Oferujemy stolarkę otworową produkowaną w technologiach tradycyjnych oraz innowacyjnych w skali światowej.

Nasi wyszkoleni i doświadczeni montażyści - Mistrzowie Montażu (montaże.info.pl) stosują montaż warstwowy - tzw. ciepły montaż lub montaż okien w warstwie ocieplenia, z użyciem materiałów montażowych liderów branży.

Doradzamy w doborze stolarki (zapraszamy jeszcze przed rozpoczęciem budowy, aby uniknąć ewentualnych błędów), prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Oferta firmy

Firma UNI-MAR poleca energooszczędne okna Premium VETREX, drzwi antywłamaniowe GERDA, drzwi stalowe Vetrex Premium, drzwi stalowe Wikęd, automatyczne segmentowe bramy garażowe NOVOFERM, rolety Portos, żaluzje zewnętrzne Selt

W firmie UNI-MAR można zamówić stolarkę z PCV, drewna, aluminium, stalową, w różnorodnej kolorystyce, o nietypowych kształtach i wysokich parametrach termoizolacyjnych, antywłamaniową, ognioodporną, w cenach fabrycznych.

Posiadamy (jedyni w regionie) autoryzację GERDY na sprzedaż, montaż i serwis drzwi, w tym antywłamaniowych i przeciwpożarowych.

Już dziś polecamy okna przyszłości o nowatorskich rozwiązaniach - okna Premium firmy VETREX na profilach Veka, spełniające najwyższe normy jakościowe i energooszczędności i stojące na czele rankingu Pro Quality portalu Oknotest. Nowością w skali światowej są okna Lum Up produkowane wyłącznie przez Vetrex na rynek polski i francuski.

Montujemy okna i drzwi z użyciem materiałów liderów w branży. Stosujemy montaż warstwowy - tzw. ciepły montaż lub montaż okien w warstwie ocieplenia, w zakresie uzgodnionym z Klientem.
Oferujemy również automatyczne segmentowe bramy garażowe firmy NOVOFERM, które potwierdzają niemiecką jakość w dobrej cenie. Bramy wyróżniają się grubością i sztywnością paneli oraz japońskimi napędami.

Obszar działania firmy

Tarnów, Brzesko, Bochnia, Wieliczka, Kraków, Dębica, Nowy Sącz, Myślenice, Nowy Targ, Limanowa, Zakliczyn, Pilzno, Tuchów, Ciężkowice, Gorlice, Wojnicz, Zgłobice, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Busko Zdrój, Lisia Góra, Niedomice, Żabno, Łęg Tarnowski, Radłów, Ładna, Tarnowiec

Marki w ofercie firmy

Vetrex, Gerda, Novoferm, Portos, Selt, Wikęd

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »