Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Aromma.pl Ewelina BiałasAromma.pl Ewelina Białas
Nuty dostępne w aktualnym portfolio: - Czarny Kokos, - Dubai ...
Logo firmy: Lemar E.Czyża P.Bieleń Sp. J.Lemar E.Czyża P.Bieleń Sp. J.
- Pieluchomajtki i wkłady anatomiczne - Cewniki i worki - Sprzę...
Logo firmy: Jacek WielopolskiJacek Wielopolski
Lampa Bioptron MedAll Lampa Bioptron Pro1 Lampa Bioptron2 Zepte...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Firma Usługowa Kinga Brzyzek

Firma Usługowa Kinga Brzyzek

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 176  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Nowy Targ

Rok założenia

2014

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

507 ... pokaż tel.507 922 904


Opis firmy Firma Usługowa Kinga Brzyzek

Salon Kosmetologii Estetycznej Kinga Brzyzek to miejsce, w którym dbamy o Twoją urodę i samopoczucie. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór zabiegów, takich jak depilacja laserowa, mezoterapia, lifting twarzy i wiele innych. Wszystkie nasze zabiegi są wykonywane przez wykwalifikowany i doświadczony personel, a używane przez nas kosmetyki są najwyższej jakości. Z nami poczujesz się piękna i zadbana!

Oferta firmy

Depilacja laserowa to nie tylko skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia, ale także sposób na zwiększenie pewności siebie i poprawę samopoczucia. W Salonie Kosmetologii Estetycznej Kinga Brzyzek w Nowym Targu oferujemy bezbolesne i bezpieczne zabiegi depilacji laserowej najwyższej jakości. Nasz doświadczony zespół zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz dba o jego komfort i satysfakcję. Odkryj nasze usługi i ciesz się gładką skórą bez zbędnego stresu!

Obszar działania firmy

Nowy Targ

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »