Logo firmy: ITmoose technologie informatyczne Łoś MichałITmoose technologie informatycz...
Zajmujemy się dostarczaniem sprzętu komputerowego, doborem odpowi...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Big Boys Toys s.c. B.Morawski, G.ZabłotnyBig Boys Toys s.c. B.Morawski, ...
Sklep oferuje: - zabawne gadżety, - super prezenty, - gry, - ...
Logo firmy: Indeed Creative Group Jakub JanówIndeed Creative Group Jakub Jan...
Strony internetowe Tworzenie stron internetowych jest procesem...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Krakpol Sp. z o.o. Sp. k.

Krakpol Sp. z o.o. Sp. k.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 147  

Firma w Odi.pl

ponad 11 miesięcy

Miejscowość

Balice

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

695 ... pokaż tel.695 305 305


Opis firmy Krakpol Sp. z o.o. Sp. k.

Krakpol Sp. z o.o. Sp.K. to polski producent zabawek z drewna oraz mebli drewnianych dla dzieci i dorosłych. Siedziba firmy znajduje się w podkrakowskich Balicach, nieopodal lotniska. Firma prowadzi popularny sklep online, w którym prezentuje większość oferowanego asortymentu. Krakpol dostarcza wysokiej jakości drewniany asortyment zarówno do znanych sklepów z zabawkami, jak i do klientów indywidualnych ceniących sobie wysoką jakość produktów i spełnianie norm pod kątem ekologii.

Oferta firmy

Ofertę firmy Krakpol Sp. z o.o. Sp.K. można podzielić na dwie główne kategorie: zabawki drewniane dla dzieci oraz drewniane meble dla dzieci. Wśród popularnych kategorii zabawek dziecięcych z drewna firma oferuje m.in.: zabawki edukacyjne, stoły bilardowe, stoły do piłkarzyków, lalki wraz z akcesoriami, kuchnie drewniane, drewniane domki dla lalek, bujaki dla dzieci, drewniane pojazdy, drewniane garaże, drewniane teatry oraz akcesoria do zabawy w sklep. Wśród kategorii mebli dziecięcych z drewna firma oferuje m.in.: łóżka, szafki, regały, biurka, skrzynie na zabawki, stoliki i krzesła do karmienia.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »