Logo firmy: LC Systems Sp. z o.o.LC Systems Sp. z o.o.
Sprzedaż urządzeń lokalizacji GPS Montaż lokalizatorów GPS oraz ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Aterm Krzysztof MazurAterm Krzysztof Mazur
- regulatory temperatury - czujniki temperatury - przekaźniki S...
Logo firmy: Siglo Sp. z o.o.Siglo Sp. z o.o.
Poddajemy recyklingowi i utylizacji następujące odpady: - wsze...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Magnus

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1360  

Firma w Odi.pl

ponad 10 lat

Miejscowość

Sulechów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

50 2... pokaż tel.50 265 62 52

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Magnus

Firma Magnus Virtual Organ Builder zajmuje się budową oraz remontem organów kościelnych. Są pionierami w Polsce. Wszystko dzięki dużej ilości prac które wykonywali. Są oficjalnym dystrybutorem programu który umożliwia grę na wirtualnych organach Hauptwerk.

Oferta firmy

Firma Magnus Virtual Organ Builder specjalizuje się w budowie organów kościelnych. W ofercie mogą państwo znaleźć konstruowanie i remonty organów i prospektów organowych. Zajmują się także produkcją kontuarów, nagłośnienia jak i szaf organowych. Współpracują z dużą ilością parafiami dla których wykonywali budowę oraz remonty organów. Prócz tego oferowana jest sprzedawanie oprogramowania Hauptwerk pozwalającego na grę na wirtualnych organach. Zapraszamy do zapoznania się z nietypową ofertą przedsiębiorstwa Magnus Organ Builder którą mogą państwo znaleźć na witrynie www.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »